« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 18 maja 2022 r., imieniny Eryka, Aleksandry, Feliksa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzy zwycięstwa Olimpu

Siatkarze z Ostrołęki mają za sobą kolejny turniej Mazowieckiej ligi Młodzików. Olimp grający we własnej hali wywalczył drugie miejsce w III lidze. Podopieczni Norberta Majkowskiego wygrali trzy mecze, zaś w jednym musieli uznać wyższość przeciwników.


 

Ostrołęczanie pokonali: 2:0 Gwardię Legionowo, 2:1 Orlęta Raszyn, 2:0 MOS I Wola Warszawa oraz przegrali 0:2 z Iskrą III Warszawa. Nasza ekipa grała w składzie: Krzysztof Krajewski, Szymon Brzozowski, Adam Dudek, Maciej Wargacki, Bartosz Krawczyk, Marcel Pawlak, Mikołaj Kania, Kacper Wiszowaty, Piotr Mielnicki, Aleks Białobrzewski, Franek Pakieła, Jakub Jędrzejczyk, Aleksander Lubiak.

Reklama

- Wyniki spotkań są zadowalające, ale przebieg gry w poszczególnych setach pokazał jak wiele pracy jeszcze przed chłopakami, zarówno nad umiejętnościami technicznymi jak i czynnikami mentalnymi. Musimy pracować nad ciągłością gry. Pojawia się zbyt wiele przestojów w przebiegu poszczególnych setów. Zawodnicy bardzo ambitnie podchodzą do gry, ale muszą sobie zdawać sprawę z tego jak, wiele jeszcze muszą się nauczyć. Okazji do zaprezentowania swoich umiejętności jeszcze przed wakacjami nie zabraknie - mówi Norbert Majkowski, szkoleniowiec Olimpu Ostrołęka.

 

Odsłon: 3917
Komentarzy: 0
11:23, 21.01.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dzisiaj Arkadiusz Gołaś skończyłby 41 lat. Zapraszamy na wywiad z jego pierwszym trenerem

Dzisiaj Arkadiusz Gołaś skończyłby 41 lat. Zapraszamy na wywiad z jego pierwszym trenerem

We wrześniu minie 17 lat, od kiedy nie ma z nami Arkadiusza Gołasia. Reprezentant Polski i jeden z najważniejszych zawodników w historii krajowej siatkówki opuścił nas wszystkich tak nieoczekiwanie.

Ekipa Olimpu w finałach!

Ekipa Olimpu w finałach!

Mamy finalistów Mistrzostw Mazowsza. W ostatnich dniach w Józefosławiu odbyły się turnieje półfinałowe w każdej kategorii wiekowej mini siatkówki, w których reprezentacje miał Olimp Ostrołęka. Nasi spisali się bardzo dobrze.

25 drużyn walczyło pod siatką. Piękne zbieranie doświadczeń

25 drużyn walczyło pod siatką. Piękne zbieranie doświadczeń

Po świętach wystartowała Liga Małych Gier klas IV. Mini siatkarki przystąpiły do turnieju rozstawieniowego. Aż 25 dwuosobowych zespołów z klas IV rywalizowało na siatkarskim parkiecie: drużyny dziewcząt z Czerwina, Rzekunia, SP nr 6, SP nr 5 oraz gospodarze turnieju - SP nr 2. Zmagania odbyły się w czterech grupach.

Liga Małych Gier za nami (zdjęcia)

Liga Małych Gier za nami (zdjęcia)

Kolejny turniej piłki siatkowej mini siatkarek odbył się w ostatnich dniach. To już drugie ligowe zmagania piątoklasistek. - Przed nami jeszcze jeden turniej. Wielki finał  zbliża się dużymi krokami. Do tego czasu dziewczęta walczą o punkty, aby utrzymać się w najwyższych ligach - mówi Urszula Kosek, główna organizatorka.

Nike I z awansem do I ligi

Nike I z awansem do I ligi

Trzy drużyny Nike Ostrołęka walczyły w Mysidle w turnieju ligowym o mistrzostwo Mazowsza w kategorii "czwórek" "Kinder Joy od Moving". Podopieczne Mirosława Górki zagrały dobre zawody. Olimp I wywalczył awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo