« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Plebiscyt Sportowiec Roku 2021 rozstrzygnięty. Najlepsi sportowcy w regionie nagrodzeni (zdjęcia, wideo)

Już po raz szósty najlepsi sportowcy z całego regionu spotkali się na Gali Finałowej dorocznego plebiscytu Sportowiec Roku w Regionie organizowanym przez portale Moja Ostrołęka i OstrowMaz24.pl. Nie zabrakło licznych nagród i wyróżnień, które zostały wręczone w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.


Na ponad 70 kandydatek i kandydatów w sumie oddano niemal 10 tys. głosów. Największe poparcie czytelników otrzymała cheerleaderka Amelia Kulesza (SRPT Progres Ostrołęka). Kolejne miejsca w głosowaniu zajęli Adrian Wołejszo (Rzekunianka Rzekuń), Kamil Krajewski (SPS Volley Ostrołęka), Oliwia Woźniak (MUKS Unia Basket Ostrołęka), Zuzanna Zecer (UKS Piątka Ostrołęka), Nadia Dąbkowska, Lila Gumkowska (SRPT Progres Ostrołęka), Miłosz Dembiński (OKLA Ostrołęka), Dominik Gręda (UMKS Victoria Ostrołęka), Julian Rogalski (Regionalny Klub Kolarski Kurpie Ostrołęka) oraz Justyna Jasko (niezrzeszona, Małkinia).

Reklama

Najlepsza zdaniem czytelników dziesiątka sportowców otrzymała piękne pamiątkowe statuetki, ufundowane przez firmę Lus-ar oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Nagrodę specjalną z rąk redaktora naczelnego portalu Moja Ostrołęka Krzysztofa Chojnowskiego odebrał zawodnik OKLA Ostrołęka Dominik Kowalczyk. Z kolei redaktor naczelny portalu OstrowMaz24.pl Cezary Gołaś wyróżnił Ewę Pasek z Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai. Specjalne wyróżnienie Burmistrza Ostrowi Mazowieckiej Jerzego Bauera trafiło dla Marcina Majewskiego z Academia Gorila Ostrów Mazowiecka.

Najważniejszą częścią gali Sportowiec Roku 2021 było wręczenie nagród przyznanych przez Kapitułę Plebiscytu na czele z Prezydentem Miasta Ostrołęki Łukaszem Kulikiem, Burmistrzem Ostrowi Mazowieckiej Jerzym Bauerem i Starostą Powiatu Ostrołęckiego Stanisławem Kubłem.

Działaczem Roku 2021 Kapituła uznała Roberta Niedzwieckiego, animatorem sportu Rafała Załęskiego. Organizatorem najlepszej imprezy 2021 roku jest Adam Kurpiewski, prezes klubu sportowego "Piątka" z Ostrołęki. Sportowym odkryciem kapituła uznała zawodniczkę OKLA Ostrołęka Karolinę Grzeszczyk. Miano Drużyny Roku 2021 trafiło do młodych piłkarzy MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka z rocznika 2005. Trenerem roku 2021 został Adam Napiórkowski.

Reklama

Sportowcem Roku 2021 jednogłośnie przez Kapitułę został uznany Hubert Nakielski z WOPR-OS, który w minionym sezonie zdobył m.in. trzy medale mistrzostw Europy.

Podczas gali Sportowiec Roku 2021 wystąpił ostrołęcki zespół MADMA w składzie: Monika Batogowska, Mariusz Mierzejewski, Arkadiusz "Żuku" Chojnowski, Damian Kośnik i Michał Kosiorek.

Kolejne relacje z gali Sportowiec Roku 2021, która odbyła się w poniedziałek 7 marca w Ostrołęckim Centrum Kultury, w najbliższych dniach zostaną zaprezentowane w naszym serwisie sportowym. Sportowiec Roku 2021 w regionie po raz kolejny miał miejsce na łamach portali Moja Ostrołęka i OstrowMaz24 przy patronackim udziale Telewizji Kablowej Esprit.

Zobacz zdjęcia:
Gala Finałowa pebiscytu Sportowiec Roku 2021 w Regionie

Więcej zdjęć: Gala Finałowa pebiscytu Sportowiec Roku 2021 w Regionie

Odsłon: 12794
Komentarzy: 20
00:00, 08.03.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2021. Hubert Nakielski z zaszczytnym tytułem (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Hubert Nakielski z zaszczytnym tytułem (wideo)

Hubert Nakielski od lat jest niekwestionowanym liderem Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS w Ostrołęce. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego świetnie spisywał się w zawodach na arenie krajowej i międzynarodowej również w 2021 roku. Nieprzypadkowo otrzymał nagrodę Sportowca Roku 2021, którą wręczyli: prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz starosta Powiatu Ostrołęckiego Stanisław Kubeł.

Sportowiec Roku 2021. Adam Napiórkowski Trenerem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Adam Napiórkowski Trenerem Roku (wideo)

Znamy kolejne rozstrzygnięcia plebiscytu Sportowca Roku 2021. Kapituła przyznała nagrodę Trenera Roku, którą odebrał Adam Napiórkowski. Został wyróżniony za wieloletnią pracę szkoleniową.

Sportowiec Roku 2021. Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Drużyną Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Drużyną Roku (wideo)

W plebiscycie Sportowiec Roku 2021 nagroda dla drużyny roku trafi do niezwykle perspektywicznych piłkarzy, którzy w ubiegłym sezonie wywalczyli awans do I ligi mazowieckiej. Pod wodzą trenera Jarosława Polaka młodzi piłkarze świetnie zaprezentowali się w rozgrywkach ligi okręgowej i zdominowali rywalizację. 

Sportowiec Roku 2021. Karolina Grzeszczyk Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Karolina Grzeszczyk Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Zawodniczka ma za sobą świetny sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka, którego jest wychowanką. Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów świetnie zaprezentowała się w kluczowych imprezach sezonu letniego i trafiła do reprezentacji Polski.

Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2021 uznała X Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu organizowane przez klub Piątka Ostrołęka za Imprezę Roku. Nagrodę z rąk dyrektora delegatury Urzędu Marszałkowskiego Mariusza Popielarza oraz prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej Bartłomieja Pieńkowskiego odebrał prezes klubu Adam Kurpiewski. 

» Wasze komentarze

Covid-19 @ 06:24, 08.03.2022r. IP: *.*.52.140

Gratulacje, do zobaczenia na Zakaźnym

Gość @ 08:02, 08.03.2022r. IP: *.*.31.99

Radomir na prezydenta!!!

Kowid @ 08:32, 08.03.2022r. IP: *.*.168.32

Wszyscy zaszczepieni?

Obierwiaczek @ 08:41, 08.03.2022r. IP: *.*.174.64

Chyba losowo wybrany. FB niedługo na Prezydenta go wybiorą koń nawet by się uśmiał

xyz @ 09:31, 08.03.2022r. IP: *.*.40.49

A czy był Kwadraciak?

Jaki plebiscyt @ 12:30, 08.03.2022r. IP: *.*.122.38

Wątpliwa jakość niemająca nic wspólnego ze sportem, wiedzy o osiągnięciach.

... i szemrane środowisko. Kto zna, ten wie, a kto się szanuje, to z dała id nich się trzyma.

Henry @ 13:23, 08.03.2022r. IP: *.*.28.58

Świetnie, że portal motywuje sportowców, działaczy i sympatyków za pomocą takie przedsięwzięcia. Pokazuje wzorce, które warto naśladować...a Radomir super gość niezależny i kreatywny;)

Mati @ 13:52, 08.03.2022r. IP: *.*.3.224

super, gratulacje oby tak dalej!

Mieszkaniec gminy L*LIS @ 15:55, 08.03.2022r. IP: *

Życzę swoim sąsiadom takiego wójta jakim jest Bartosz Podolak w Rzekuniu.
-Przystojny
-wysportowany
- pewny siebie
- zawsze otwarty dla mieszkańców
-pomocny
- zawsze uśmiechnięty i szczery !

Gmina Rzekuń, Gratulacje

Nam pozostało tylko pozazdrościć :(


Lalisiaczek @ 17:41, 08.03.2022r. IP: *

Co na to prosiaczek ? Nasz PUT-INEK łysolinek

kibic @ 18:33, 08.03.2022r. IP: *.*.123.222

ten spaslak to ktooo

Jacek @ 19:15, 08.03.2022r. IP: *.*.30.69

Co na to gmina Lelis...jak wspiera swoich działaczy!?

Marek Karczewski @ 19:49, 08.03.2022r. IP: *

Dziękuję serdecznie szefowi "moja-ostroleka" Krzysztofowi Chojnowskiemu za zaproszenie na wczorajszą galę.

Profesjonalnie przeprowadzona uroczystość!

Gratuluję wszystkim nominowanym, wyróżnionym i nagrodzonym zawodnikom, trenerom, działaczom.

Gratuluję Cezaremu Gołasiowi znakomitego doboru kapeli MADMA!
Frontmen`ka Monika nie tylko dlatego, że jest mieszkanką Czarnowca ale za super wokal, który wyrobionemu słuchaczowi wpada w ucho jest dla mnie niezbędnym elementem tego zespołu. Z kapeli jak dla mnie mistrzem jest Mariusz Mierzejewski - gitara solowa!

Gratuluję Robertowi Niedźwieckiemu zwycięstwa! To jest najlepszy organizator i sołtys w regionie bez dwóch zdań!

Cieszy mnie fakt, że od pierwszej edycji gali pokazujecie progres! W każdej edycji jest coraz lepiej!

Wracając do sportu...
Korzystając z okazji, chciałbym podziękować i pogratulować zawodnikom mojej dyscypliny.
Od pierwszej edycji kolarstwo "łapie się" do peletonu zaszczyconych dyscyplin tego plebiscytu.
Kolarze wjeżdżają do tego plebiscytu pomimo niszu naszej dyscypliny, którą niestety omijają sponsorzy. Nie wspominam tu o wspieraniu organizacji wyścigów, bo w tym zakresie nie jest tak źle :)
W ostatnich latach jedynie samorządy wpierają ten piękny sport. Wsparcie samorządów to tylko kropla w morzu potrzeb dla pozyskania młodzieży.

Mam nadzieję, że kolarstwo w naszym regionie nie zaginie dzięki uporowi kilku "wariatów".

Gratuluję Julianowi Rogalskiemu, który od nowego roku reprezentuje największy klub kolarski w Polsce - WKK (Warszawski Klub Kolarski).
Gratuluję Jego rodzicom, że wspierają Go na każdym kroku! Syna Mikołaja również wkręcili w kolarstwo, więc za kilka lat możemy mieć mocnych braci Rogalskich na szosach i trasach MTB.
Jestem tym bardziej dumny z sukcesów Juliana, bo pierwsze szlify kolarskie pod moim okiem zdobywał na trasie RowerPark Czarnowiec, trasie wybudowanej własnymi środkami i siłami, na której odbyło się już sporo zawodów kolarskich i mam nadzieję, że nie ostatnich (tych zlikwidowanych przez pandemię C-19). :)
Cieszę się, że Julian nie odpuszcza i postawiony przed sobą cel realizuje.

ps. bardzo spodobało mi się podejście Pana Stanisława Kubła - starosty ostrołęckiego, który ogłosił publicznie, że wszystkie pieniądze przeznaczone na sport z czasów pandemii nie przepadły i w kolejnych latach te pieniądze wrócą do sportu. BRAWO!
Gratuluję wszystkim sponsorom tej gali, którzy z własnej kieszeni wyłożyli środki na prezenty, nagrody, oprawę uroczystości. To była dobra decyzja.

Jeszcze raz serdecznie gratuluję wszystkim sportowcom regionu ostrołęckiego.
Miło było po rocznej przerwie spotkać całe ostrołęckie środowisko sportu.

Zapraszam już teraz sympatyków dwóch kółek w nasze szeregi. Zaglądajcie na strony klubowe kk24h i na stronę o historii kolarstwa ostrołęckiego, która jest na razie w powijakach kolarstwoostroleckie kropka pl

Szykujcie rowery idzie wiosna

pozdROWER
MK

Regionalista @ 20:06, 08.03.2022r. IP: *.*.148.234

To sprawa oczywista takich jak Radomir to wielu nie ma. Sołtys, lider, animator...DZIAŁACZ...Działania na rzecz społeczności lokalnej z roku na rok stają się coraz ważniejsze. Małe ojczyzny rosną w siłę dzięki zaangażowaniu społeczników. Wśród lokalnych aktywistów na plan pierwszy wysuwa się on lider przedsięwzięć pro publico bono. Taki animator jest prawdziwym skarbem całej społeczności. Większość lokalnych inicjatyw rodzi się z chęci dokonania zmiany w najbliższym otoczeniu. Powodów, dla których warto zmieniać świat na lepsze, jest całe mnóstwo. Trzeba tylko umieć je odkryć. Tym, który potrafi wykorzystać potencjał swojego regionu, jest właśnie animator społeczności lokalnej aktywista, a zarazem wizjoner, któremu żadne wyzwanie nie jest straszne. To ktoś wyjątkowy, a zarazem zupełnie zwyczajny.

Do Jacek @ 21:15, 08.03.2022r. IP: *

Wiesz czemu ?
Bo Radomir jest dla ludzi, dla mieszkańców nie dla pieniędzy.
Człowiek z wielkim sercem.
A prosiaczek w swoim korytku obawia się ludzi inteligentych!

Nic mu nie zostało tylko biesiada na całego ze swoim gangiem plebani

I tak na zakończenie, zabierzcie od nas tego Putina !

Buahaha @ 21:16, 08.03.2022r. IP: *.*.31.252

To żeś teraz Karczewski poleciał z wazeliną xd
Albo już nie pij więcej. Nie wiem, jak można być tak ślepym i głuchym. Przyjrzyj się tym, którym rękę podajesz i udają dobrych znajomych. Więcej słuchaj, mnie mów.

Obiektywnie @ 07:28, 09.03.2022r. IP: *.*.111.210

Tak naprawdę laureatami są ci spoza pierwszej 10, ponieważ tam są REALNIE oddane głosy, nie wysyłane sztucznie przez niespełnionych ambicjonalnie rodziców.

Leszek @ 09:06, 09.03.2022r. IP: *.*.134.134

Misiek najlepszy sołtys ? Śmieszny żart niczym Benny Hill xD

Do Leszek @ 09:21, 09.03.2022r. IP: *

Nie tylko najlepszy sołtys, ale i działacz

Anna @ 10:15, 09.03.2022r. IP: *

Dla mnie bez sensu plebiscyt. Ci najlepsi poza 10. Głosują chyba dzieci i rodzice.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo