« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzciński z "życiówkami". Wraz z Łubą na czwartych miejscach

19 marca w ciechanowskiej hali im. Ireneusza Palińskiego odbyły się Mistrzostwa Mazowsza do 23 lat w podnoszeniu ciężarów. Prawo startu mieli również juniorzy. Na pomoście nie mogło zabraknąć przedstawicieli UKS Atleta Ostrołęka pod dowództwem Władysława Niedźwieckiego. W zmaganiach zaprezentował się dwóch zawodników: młodzieżowiec Wiktor Trzciński i junior Krystian Łuba. Obaj wywalczyli miejsca tuż za podium.


Krystian Łuba startujący w kategorii +109 kg w dwuboju uzyskał 141 kg, zaś Wiktor Trzciński w grupie do 81 kg uzbierał 216 kg. W najlepszej próbie w podrzucie zaliczył 95 kg, zaś w podrzucie 121 kg. Dla niego to nowe rekordy życiowe w bojach oraz w ogólnym rozrachunku. W rwaniu poprawił "życiówkę" o 8 kg, zaś w podrzucie o 6 kg.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężył WLKS Nowe Iganie Siedlce przed Mazovią Ciechanów. UKS Atleta Ostrołęka uplasował się na szóstej pozycji przed Klimatem Łapy i Ciechanem Ciechanów. 

Reklama

Hala w Ciechanowie nosi imię Ireneusza Palińskiego, który pochodził z tego miasta i jest pierwszym złotym medalistą olimpijskim w historii polskich ciężarów. Triumfował w 1960 roku w Rzymie.

 

Odsłon: 8259
Komentarzy: 1
11:11, 21.03.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bezpłatne zajęcia z gry w badmintona

Bezpłatne zajęcia z gry w badmintona

Zapraszamy na bezpłatne treningi dla dzieci i młodzieży z gry w badmintona, które zostaną przeprowadzone przez klub KS Badminton Ostrołęka. Zajęcia odbędą się 11 i 18 sierpnia w godzinach 17:00-18:00 w sali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 przy ulicy Jaracza 5.

Szach mat. Lipcowa nauka gry w szachy zakończona

Szach mat. Lipcowa nauka gry w szachy zakończona

Zakończyły się zajęcia z nauki gry w szachy prowadzone w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2022”. W każdy wtorek oraz czwartek lipca młodzi mieszkańcy naszego miasta mieli okazję rozwijać swoje umiejętności oraz poszerzać wiedzę na temat jednej z najstarszych gier na świecie.

Okopy, Multi Rig, Dżumandżi by Toroz, czym zaskoczy Runmageddon Ostrołęka? (zdjęcia, wideo)

Okopy, Multi Rig, Dżumandżi by Toroz, czym zaskoczy Runmageddon Ostrołęka? (zdjęcia, wideo)

Sobota w Ostrołęce będzie dniem mocnych wrażeń. Dzieci i dorośli zmierzą się z przygodą Runmageddonu i pokonają jego przeszkody i trasy. Na Plażę Miejską przy ulicy Wioślarskiej 2 wybiegnie kilka tysięcy uczestników najpopularniejszego w Polsce biegu z przeszkodami. 

Ale będzie obiekt w Kadzidle. Powstanie zadaszenie, nowa trybuna oraz kort (zdjęcia)

Ale będzie obiekt w Kadzidle. Powstanie zadaszenie, nowa trybuna oraz kort (zdjęcia)

Kilka dni temu informowaliśmy, iż w Kadzidle powstanie zadaszenie trybuny głównej miejscowego stadionu. Zdecydowana większość środków to złotówki z rządowego projektu Polski Ład. Teraz wójt gminy Dariusz Łukaszewski przekazał kolejne znakomite informacje dla mieszkańców oraz miłośników sportu. 

Uczcili pamięć Krystiana Żyłko (zdjęcia, wideo)

Uczcili pamięć Krystiana Żyłko (zdjęcia, wideo)

Niedługo minął dwa lata, od kiedy z tego świata odszedł Krystian Żyłko. Miał 18 lat. Był związany z klubem piłkarskim ULKS Ołdaki. Na boisku przy świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi Wschodniej odbył się Nowowiejski Międzypokoleniowy Memoriał Sportowy ku pamięci Krystiana Żyłko.

» Wasze komentarze

ol @ 15:24, 21.03.2022r. IP: *.*.168.59

No pięknie WIKTOR

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo