« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 29 czerwca 2022 r., imieniny Piotra, Pawła, Benity

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mamy to! Siatkarze Edyty Zyśk odebrali brązowe medale

Reprezentacja siatkarzy ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce wywalczyli trzecie miejsce na Mazowszu. Drużyna Edyty Zyśk w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rywalizowała z najlepszymi drużynami w województwie. 


 

Nasi w grupie ograli 2:1 SP 34 Radom oraz 2:0 SP Słupno. Ponadto ostrołęczanie ulegli 0:2 SP 3 Kobyłka. W półfinale musieli uznać wyższość SP 158 Warszawa, przegrywając w trzech setach. Gracze stolicy chwilę później sięgnęli po złote medale. W spotkaniu o brązowy medal gracze "Piątki" pokonali 2:0 zespół z Garwolina.

- Uważam, że to bardzo dobry wynik, na miarę naszych możliwości, aczkolwiek w niektórych momentach niewiele zabrakło, by odwrócić losy przegranych spotkań na naszą korzyść. Postawa chłopców była zadowalająca. mieliśmy różne momenty, ale w tych najważniejszych chłopcy zachowali zimną krew. Cieszę się bardzo z naszego wyniku. To doskonałe zwieńczenie etapu ich rozwoju w mini siatkówce. W przyszłym roku czeka nas gra "szóstkami" już na dużym boisku i kolejne wyzwania. Wierzę, że praca chłopców i zdobyte do tej pory doświadczenie przełoży się na kolejne sukcesy. Gratulacje dla Was chłopcy - podsumowuje Edyta Zyśk, trener naszej drużyny.

Reklama

Klasyfikacja końcowa
1. SP 158 Warszawa
2. SP 3 Kobyłka
3. SP 5 Ostrołęka
4. SP Garwolin
5. SP Międzyborów
6. SP Słupno
7. SP 34 Radom

Szkołę Podstawową nr 5 w Ostrołęce reprezentowali: Artur Rostowski, Mateusz Lendzioszek, Bartłomiej Rakowski, Jakub Karnicki, Krzysztof Przybyła, Mikołaj Bochenek, Kacper Zawalich, Jakub Rejmanowski, Piotr Brzozowski, Mikołaj Pawlak. Opiekun: Edyta Zyśk.

Odsłon: 7731
Komentarzy: 1
10:24, 20.05.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Lelis ugości siatkarki i siatkarzy

Lelis ugości siatkarki i siatkarzy

Już w najbliższy weekend w Lelisie odbędzie się II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn pod nazwą Kurpiowski Piknik Siatkarski Lelis 2022. Start pierwszego, jak również drugiego dnia o godz. 10:00. 

Ostrołęcka 'Piątka' trzecią siłą Mazowsza (zdjęcia)

Ostrołęcka "Piątka" trzecią siłą Mazowsza (zdjęcia)

8 i 9 czerwca w Kobyłce rozgrywane były zawody w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców. W gronie ośmiu najlepszych zespołów szkolnych z Mazowsza znalazła się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce. Zespół prowadzony przez Norberta Majkowskiego zdobył brązowe medale w grupie chłopców z roczników 2007/2008.

Lena Wac i Łucja Wiktorek mistrzyniami! Znamy najlepsze i wyróżnione siatkarki (zdjęcia)

Lena Wac i Łucja Wiktorek mistrzyniami! Znamy najlepsze i wyróżnione siatkarki (zdjęcia)

8 czerwca 2022 rozegrany został turniej finałowy Ligi Małych Gier dla klas IV. W hali Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica zmierzyło się 12 ekip. Było to zakończenie rozgrywek zakończone nagrodzeniem naszych najmłodszych siatkarek. Rozgrywki toczyły się na boiskach o wymiarach 4,5 x 5 m. Dziewczęta grały jednego seta do 15 pkt z zachowaniem przewag 2 pkt. 

Dzisiaj Wielki Finał Ligi Małych Gier

Dzisiaj Wielki Finał Ligi Małych Gier

O godz. 10:00 rozpocznie się Wielki Finał Ligi Małych Gier, czyli zmagania siatkówki dziewcząt z klas IV. Turniej odbędzie się w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrołęce. Na początku czerwca odbył się trzeci turniej ligowy i została wyłoniona dwunastka, która powalczy o tytuły najlepszych.

Liga Małych Gier. Zobacz wyniki oraz fotki (zdjęcia)

Liga Małych Gier. Zobacz wyniki oraz fotki (zdjęcia)

Kolejna edycja Ligi Małych Gier (klasa IV) za nami. Młode siatkarki walczyły o jak najwyższe miejsca. Ostatni turniej ligowy odbędzie się na początku czerwca, zaś 8 czerwca wielki finał. Organizatorką zmagań i szlifowania talentów jest Urszula Kosek.

» Wasze komentarze

ale ranga, ale news @ 13:13, 20.05.2022r. IP: *.*.111.210

Igrzyska Młodzieży Szkolnej organizowane przez SZS :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo