« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 29 czerwca 2022 r., imieniny Piotra, Pawła, Benity

Moja Ostrołęka

Aktualności

Przemysław Zyśk ma dzisiaj urodziny. Właśnie ogłosił walkę o pas!

30 lat temu na świecie pojawił się Przemysław Zyśk. "Ostrołęcki Taran" w dniu swojego święta podzielił się ważną informacją. Już 25 czerwca na gali w Coventry zmierzy się o pas International Boxing Organization. Nasz zawodnik spotka się z Samem Eggingtonem.


 

Rywalem Zyśka będzie zawodnik z Wielkiej Brytanii, który ma na koncie 31 zwycięstw i 7 porażek. "Ostrołęcki Taran" w zawodowym ringu stoczył 18 pojedynków. Wszystkie wygrał. Sześć z nich kończył przed czasem. Ostatnio okazał się lepszy od Juana Ruiza podczas gali HFO w Ostrołęce.

Reklama

Dla naszego ziomka walka w Coventry będzie pierwszą poza granicami kraju. Starcie z byłym mistrzem Europy zakontraktowano na dwanaście rund. Eggington po raz ostatni boksował we wrześniu, wygrywając na punkty z Bilelem Jkitou.

Odsłon: 6466
Komentarzy: 1
15:15, 20.05.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Przemysław Zyśk przegrał walkę o mistrzostwo świata federacji IBO

Przemysław Zyśk przegrał walkę o mistrzostwo świata federacji IBO

Pomimo ogromnego serca do walki pochodzący z Ostrołęki Przemysław Zyśk (18-1, 6 KO) przegrał z Samem Eggingtonem (32-7, 18 KO) w walce o mistrzowski pas federacji International Boxing Organization wagi super półśredniej.

Najważniejsza walka Przemysława Zyśka już dzisiaj (wideo)

Najważniejsza walka Przemysława Zyśka już dzisiaj (wideo)

Ostrołęczanin na zawodowym ringu będzie walczył o mistrzostwo świata. To bez wątpienia najważniejsza walka na przestrzeni lat w naszym regionie. Przemysław Zyśk (18-0, 6 KO) zmierzy się w Coventry z Samem Eggingtonem (31-7, 18 KO) o pas International Boxing Organization wagi super półśredniej.

Przemysław Zyśk - historia Ostrołęckiego Tarana (wideo)

Przemysław Zyśk - historia Ostrołęckiego Tarana (wideo)

Już jutro najważniejsza walka w historii ostrołęckiego boksu. Przemysław Zyśk (18-0, 6 KO) zmierzy się w Coventry z Samem Eggingtonem (31-7, 18 KO) o pas International Boxing Organization wagi super półśredniej.

Przemysław Zyśk zakończył przygotowania do walki życia. 'Zrobię wszystko, by w sobotę zszokować świat!'

Przemysław Zyśk zakończył przygotowania do walki życia. "Zrobię wszystko, by w sobotę zszokować świat!"

W sobotę czeka nas wydarzenie, które elektryzuje kibiców boksu. Przemysław Zyśk (18-0, 6 KO) zmierzy się w Coventry z Samem Eggingtonem (31-7, 18 KO) o pas International Boxing Organization wagi super półśredniej.

Walka Zyśka w ogólnodostępnej stacji. „Ostrołęcki Taran”: jadę wygrać! (wideo)

Walka Zyśka w ogólnodostępnej stacji. „Ostrołęcki Taran”: jadę wygrać! (wideo)

To bez wątpienia będzie sportowe wydarzenie roku w Ostrołęce. Przemysław Zyśk (18-0, 6 KO) w najbliższą sobotę skrzyżuje rękawice w Coventry z Samem Eggingtonem (31-7, 18 KO), byłym mistrzem Europy. Stawką będzie pas organizacji IBO wagi junior średniej.

» Wasze komentarze

Zyzio_team @ 17:36, 20.05.2022r. IP: *.*.3.218

Jedziesz z rolasem mordziq

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo