« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęcka "Piątka" trzecią siłą Mazowsza (zdjęcia)

8 i 9 czerwca w Kobyłce rozgrywane były zawody w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców. W gronie ośmiu najlepszych zespołów szkolnych z Mazowsza znalazła się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce. Zespół prowadzony przez Norberta Majkowskiego zdobył brązowe medale w grupie chłopców z roczników 2007/2008.


Ostrołęczanie w meczach grupowych zanotowali dwa zwycięstwa: 2:0 z SP 6 Radom oraz 2:0 z SP Suchożebry. Ponadto nasi musieli uznać wyższość SP 3 Kobyłka, ulegając w dwóch setach. Zespół Majkowskiego awansował do półfinału. W nim przegrał 0:2 z SP 4 Warszawa, a jak się później okazało z mistrzami województwa. Najważniejszy mecz dnia to triumf Krzysztofa Krajewskiego i spółki. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce ograli 2:0 SP 7 Mława i cieszyli się z najniższego miejsca na podium.

Ekipa SP 5 Ostrołęka grała w składzie: Krzysztof Krajewski, Szymon Brzozowski, Adam Dudek, Maciej Wargacki, Aleks Białobrzewski, Piotr Mielnicki, Franciszek Pakieła, Igor Rawa, Aleks Sumara, Patryk Świder. Trener: Norbert Majkowski 

Klasyfikacja końcowa
1. SP nr 4 Warszawa
2. PSP nr 3 Kobyłka
3. SP nr 5 Ostrołęka
4. SP nr 7 Mława
5. PSP nr 6 Radom
6. SP Książenice
7. SP Suchożebry
8. SP Słupno

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Ostrołęcka "Piątka" trzecią siłą Mazowsza (zdjęcia)

Więcej zdjęć: Ostrołęcka "Piątka" trzecią siłą Mazowsza (zdjęcia)

Odsłon: 8693
Komentarzy: 0
11:28, 10.06.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Grzegorz Łomacz w kadrze na finały!

Grzegorz Łomacz w kadrze na finały!

Wychowanek Olimpu Ostrołęka znalazł się w kadrze reprezentacji na turniej finałowy Ligi Narodów w siatkówce. Grzegorz Łomacz powalczy z reprezentacja o triumf we Włoszech. Niespełna 35-letni zawodnik jest pewniakiem w kadrze Nikoli Grbicia. Od kilku sezonów występuje w Skrze Bełchatów.

Polówka już pod koniec sierpnia. Zapisz się już dzisiaj

Polówka już pod koniec sierpnia. Zapisz się już dzisiaj

VI edycja turnieju piłki siatkowej na trawie w Obierwi już 27 sierpnia. Od godz. 15:00 na boisku w Obierwi będzie trwać święto pod siatką. Jak zwykle nie zabraknie również atrakcji dla każdego.

Sportowe Wakacje z pierwszym turniejem siatkówki (zdjęcia)

Sportowe Wakacje z pierwszym turniejem siatkówki (zdjęcia)

Pierwszego dnia lipca rozegrany został wakacyjny turniej ,,dzikich drużyn” w piłkę siatkową. Zawody przeprowadzono w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2022”. Turniej cieszył się sporym zainteresowaniem, ponieważ do rywalizacji przystąpiło aż pięć drużyn: Kto ukradł rower?, Żeberka, Drim Tim, Wodne sixy oraz Dziady w strachu- WAAAAAA! 

Już gramy w Lelisie. Siatkarska uczta trwa (zdjęcia, wideo)

Już gramy w Lelisie. Siatkarska uczta trwa (zdjęcia, wideo)

Dzisiaj w Lelisie rozpoczął się II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn pod nazwą Kurpiowski Piknik Siatkarski Lelis 2022. Kolejna porcja rywalizacji już w niedzielę od godz. 10:00.

Lelis ugości siatkarki i siatkarzy

Lelis ugości siatkarki i siatkarzy

Już w najbliższy weekend w Lelisie odbędzie się II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn pod nazwą Kurpiowski Piknik Siatkarski Lelis 2022. Start pierwszego, jak również drugiego dnia o godz. 10:00. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo