« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, Pawła, Miromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Radomir Cup 2022 przeszedł do historii. Ale była zabawa (zdjęcia)

Osiem zespołów wzięło udział w turnieju piłki nożnej dla dzieci. Zmagania były skierowane do pociech urodzonych od 1 stycznia 2008 roku i młodszych. Rywalizacja odbyła się na orliku w Obierwi. W trakcie rywalizacji można było skorzystać z dań z grilla, pobawić się na dmuchanej zjeżdżalni.


 

Na zakończenie uczestnicy otrzymali medale, puchary oraz wyróżnienia indywidualne. Najlepszym strzelcem został Bartłomiej Wiśniewski. Zawodnik Gigantów Wydmusów zdobył 9 goli. Najlepszym zawodnikiem turnieju obwołano Filipa Parzycha (KAD Obierwia), najlepszą zawodniczką Martę Marczak (Jantar Ostrołęka), zaś najlepszym bramkarzem Dominika Drężewskiego (ULKS Ołdaki).
Nagrody indywidualne sponsorowali: PREME - firma szkoleniowo-doradcza, MZKS Narew Ostrołęka oraz radny gminy Lelis Kamil Stepnowski.

Najlepsi okazali się gracze Gigantów Wydmusy. Drugie miejsce wywalczyła drużyna ULKS Ołdaki, zaś trzecie Klub Aktywnych Dzieciaków z Obierwi. Tuż za podium uplasował się Jantar i przyjaciele z Ostrołęki.

Zadanie było sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Radomir Cup w Obierwie

Więcej zdjęć: Radomir Cup w Obierwie

Odsłon: 12799
Komentarzy: 7
19:19, 12.06.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Marek Marciniak nowym trenerem Narwi Ostrołęka

Marek Marciniak nowym trenerem Narwi Ostrołęka

Marek Marciniak to nowy trener Narwi Ostrołęka. 31-latek to był trener juniorów Arki Gdynia oraz członek sztabu szkoleniowego reprezentacji Belgii. W przeszłości pracował w akademiach Lecha Poznań, Arki Gdynia i Bałtyku Gdynia. Nowy trener seniorów Narwi ma związek z naszym miastem. Żona Marka Marciniaka to ostrołęczanka.

Pierwsze mecze barażowe za nami. W sobotę MKS Narew i KS CK Troszyn poznają ostatnich rywali w nowej IV lidze

Pierwsze mecze barażowe za nami. W sobotę MKS Narew i KS CK Troszyn poznają ostatnich rywali w nowej IV lidze

Wczoraj rozegrano dwa mecze barażowe. Bez udziału naszych drużyn, gdyż MKS Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn zapewniły sobie utrzymanie w nowej IV lidze (zamiast dwóch grup czwartoligowych, będzie jedna IV liga i jedna V liga).

Zagrasz o puchar restauracji Frangos?

Zagrasz o puchar restauracji Frangos?

Już 25 czerwca szykują duże emocje dla piłkarzy. Od godz. 9:00 na orlikach w Kadzidle i Dylewie rozgrywany będzie turniej open o puchar restauracji Frangos. Organizatorem zmagań jest Kurpiowska Akademia Sportowa. Dla najlepszych przygotowane zostały: puchary, medale, dyplomy oraz nagrody indywidualne.

Ostatni mecz Sieradzkiego w obiektywie (zdjęcia)

Ostatni mecz Sieradzkiego w obiektywie (zdjęcia)

Piłkarze Narwi Ostrołęka mają już wolne. W ostatnim spotkaniu w sezonie pokonali ekipę Stoczniowca Płock. Bój na obiekcie przy ul. Witosa był zakończeniem przygody szkoleniowca. Andrzej Sieradzki wcześniej poinformował, iż w nowych rozgrywkach jego miejsce będzie musiał inny szkoleniowiec.

Pomóżmy naszej Klaudii Płoskiej. Zagłosujesz?

Pomóżmy naszej Klaudii Płoskiej. Zagłosujesz?

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej organizuje plebiscyt na Mazowiecką Piłkarkę Sezonu. Przedstawiciele klubów wytypowali kandydatki. Wśród nich jest zawodniczka Jantaru Ostrołęka. Pomóżmy, by nagroda trafiła do Klaudii Płoskiej.

» Wasze komentarze

Henry @ 20:03, 12.06.2022r. IP: *.*.147.17

Super wydarzenie...na wsi bez klubów też można...no i po co komu te roczniki...!!!

Stefan @ 20:47, 12.06.2022r. IP: *

Super inicjatywa i organizacja,najważniejsze zadowolenie najmłodszych

Michał @ 06:27, 13.06.2022r. IP: *.*.184.176

A czemu ,,nasz" wójt z Lelisa nie był sponsorem???

fredi @ 11:38, 13.06.2022r. IP: *.*.201.250

Aby kopana i noga połamana

Hubert @ 12:03, 13.06.2022r. IP: *.*.31.115

Świetnie że organizuje się turnieje dla dzieci z terenów wiejskich. Tam często jest tak, żeby zebrać drużynę trzeba brać każdego małego i dużego tylko po to aby można było sobie pograć. Brawo za inicjatywę!!!

Radomir @ 17:02, 13.06.2022r. IP: *.*.169.68

W końcu Radomir to już historia. Bo było przesyt tego Radomir

Robercik @ 17:26, 13.06.2022r. IP: *.*.169.65

Będzie tylko więcej...literka "R" ma moc

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo