« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wiktor Trzciński siódmym zawodnikiem w kraju. Ale "życiówka" zawodnika Niedźwieckiego!

Duży sukces odniósł zawodnik UKS Atleta Ostrołęka podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 23 w podnoszeniu ciężarów, które odbyły się w Bydgoskim Centrum Sportu. W mieście nad Brdą o tytuły najlepszych walczyli młodzieżowcy, czyli sztangiści urodzeni w latach 1999 - 2001.


 

Podopieczny Władysława Niedźwieckiego rywalizował w kategorii wagowej 81 kg. Wiktor w dwuboju zgromadził 225 kg (rwanie = 88, 93 i 98 kg oraz podrzut = 116, 122 i 127 kg). - To był jego bardzo udany start, gdyż ustanowił nowy rekord w rwaniu (98 kg), dwa w podrzucie (122 kg i 127 kg) i automatycznie w dwuboju rekord życiowy większy aż 9 kg. Jest on siódmym sztangistą w Polsce. Gratuluję i życzę kolejnych "życiówek" - mówi szkoleniowiec.

Reklama

Mistrzem Polski został Łukasz Hyla (LKS Dobryszyce), który wgrał z wynikiem 283 kg. Drugie miejsce zajął Patryk Burda z AZS-u AWF Biała Podlaska - 274 kg, zaś trzecie Kacper Dominik (WLKS Siedlce Nowe Iganie) - 261 kg.

Odsłon: 6588
Komentarzy: 2
12:22, 15.06.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bezpłatne zajęcia z gry w badmintona

Bezpłatne zajęcia z gry w badmintona

Zapraszamy na bezpłatne treningi dla dzieci i młodzieży z gry w badmintona, które zostaną przeprowadzone przez klub KS Badminton Ostrołęka. Zajęcia odbędą się 11 i 18 sierpnia w godzinach 17:00-18:00 w sali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 przy ulicy Jaracza 5.

Szach mat. Lipcowa nauka gry w szachy zakończona

Szach mat. Lipcowa nauka gry w szachy zakończona

Zakończyły się zajęcia z nauki gry w szachy prowadzone w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2022”. W każdy wtorek oraz czwartek lipca młodzi mieszkańcy naszego miasta mieli okazję rozwijać swoje umiejętności oraz poszerzać wiedzę na temat jednej z najstarszych gier na świecie.

Okopy, Multi Rig, Dżumandżi by Toroz, czym zaskoczy Runmageddon Ostrołęka? (zdjęcia, wideo)

Okopy, Multi Rig, Dżumandżi by Toroz, czym zaskoczy Runmageddon Ostrołęka? (zdjęcia, wideo)

Sobota w Ostrołęce będzie dniem mocnych wrażeń. Dzieci i dorośli zmierzą się z przygodą Runmageddonu i pokonają jego przeszkody i trasy. Na Plażę Miejską przy ulicy Wioślarskiej 2 wybiegnie kilka tysięcy uczestników najpopularniejszego w Polsce biegu z przeszkodami. 

Ale będzie obiekt w Kadzidle. Powstanie zadaszenie, nowa trybuna oraz kort (zdjęcia)

Ale będzie obiekt w Kadzidle. Powstanie zadaszenie, nowa trybuna oraz kort (zdjęcia)

Kilka dni temu informowaliśmy, iż w Kadzidle powstanie zadaszenie trybuny głównej miejscowego stadionu. Zdecydowana większość środków to złotówki z rządowego projektu Polski Ład. Teraz wójt gminy Dariusz Łukaszewski przekazał kolejne znakomite informacje dla mieszkańców oraz miłośników sportu. 

Uczcili pamięć Krystiana Żyłko (zdjęcia, wideo)

Uczcili pamięć Krystiana Żyłko (zdjęcia, wideo)

Niedługo minął dwa lata, od kiedy z tego świata odszedł Krystian Żyłko. Miał 18 lat. Był związany z klubem piłkarskim ULKS Ołdaki. Na boisku przy świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi Wschodniej odbył się Nowowiejski Międzypokoleniowy Memoriał Sportowy ku pamięci Krystiana Żyłko.

» Wasze komentarze

fredi @ 12:58, 15.06.2022r. IP: *.*.201.250

Brawo Gratulacje dla obu Panów

alberti finance @ 23:17, 19.06.2022r. IP: *.*.214.44

oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek, potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu działalności gospodarczej lub założeniu hodowli zwierząt gospodarskich Finansujemy i doradzamy oferując pożyczki z oprocentowaniem 3% w przedziale od 7 000 do 15 000 000 Finansowanie i doradztwo Z nami możesz zrealizować swoje sny.
E-MAIL:
SERDECZNIE

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo