« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, Pawła, Miromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Po wiceliderze czas na lidera. Trudne zadanie Bartnika. Lis: Wierzę w niespodziankę

Przed piłkarzami z Myszyńca ostatni mecz w sezonie. W niedzielę o godz. 18:00 podopieczni Kazimierza Puławskiego zagrają na wyjeździe z Wkrą Radzanów. Jesienią nasi triumfowali 3:2. Oby dzisiaj powtórzyli wynik i mocnym akcentem zakończyli rozgrywki.


 

- Przed nami ostatni wyjazd. Nie ma co ukrywać, nasza sytuacja kadrowa jest kiepska. Złożyło się na to wiele czynników, iż udamy się do Radzanowa w osłabieniu. Jesienią potrafiliśmy ich pokonać. Oby teraz było podobnie. Wierzę, że uda nam się sprawić niespodziankę - mówi Paweł Lis.

Reklama

Grający prezes ALDO Bartnika przyznaje, iż przed tygodniem w boju z liderem - Wkrą Sochocin ekipa popełniła zbyt dużo błędów. - Było za dużo wpadek w obronie, co doświadczony rywal wykorzystał niemiłosiernie. Walczyliśmy, ale tego dnia to było za mało, żeby zapunktować - dodaje.

 

Odsłon: 4156
Komentarzy: 1
10:07, 18.06.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Marek Marciniak nowym trenerem Narwi Ostrołęka

Marek Marciniak nowym trenerem Narwi Ostrołęka

Marek Marciniak to nowy trener Narwi Ostrołęka. 31-latek to był trener juniorów Arki Gdynia oraz członek sztabu szkoleniowego reprezentacji Belgii. W przeszłości pracował w akademiach Lecha Poznań, Arki Gdynia i Bałtyku Gdynia. Nowy trener seniorów Narwi ma związek z naszym miastem. Żona Marka Marciniaka to ostrołęczanka.

Pierwsze mecze barażowe za nami. W sobotę MKS Narew i KS CK Troszyn poznają ostatnich rywali w nowej IV lidze

Pierwsze mecze barażowe za nami. W sobotę MKS Narew i KS CK Troszyn poznają ostatnich rywali w nowej IV lidze

Wczoraj rozegrano dwa mecze barażowe. Bez udziału naszych drużyn, gdyż MKS Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn zapewniły sobie utrzymanie w nowej IV lidze (zamiast dwóch grup czwartoligowych, będzie jedna IV liga i jedna V liga).

Zagrasz o puchar restauracji Frangos?

Zagrasz o puchar restauracji Frangos?

Już 25 czerwca szykują duże emocje dla piłkarzy. Od godz. 9:00 na orlikach w Kadzidle i Dylewie rozgrywany będzie turniej open o puchar restauracji Frangos. Organizatorem zmagań jest Kurpiowska Akademia Sportowa. Dla najlepszych przygotowane zostały: puchary, medale, dyplomy oraz nagrody indywidualne.

Ostatni mecz Sieradzkiego w obiektywie (zdjęcia)

Ostatni mecz Sieradzkiego w obiektywie (zdjęcia)

Piłkarze Narwi Ostrołęka mają już wolne. W ostatnim spotkaniu w sezonie pokonali ekipę Stoczniowca Płock. Bój na obiekcie przy ul. Witosa był zakończeniem przygody szkoleniowca. Andrzej Sieradzki wcześniej poinformował, iż w nowych rozgrywkach jego miejsce będzie musiał inny szkoleniowiec.

Pomóżmy naszej Klaudii Płoskiej. Zagłosujesz?

Pomóżmy naszej Klaudii Płoskiej. Zagłosujesz?

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej organizuje plebiscyt na Mazowiecką Piłkarkę Sezonu. Przedstawiciele klubów wytypowali kandydatki. Wśród nich jest zawodniczka Jantaru Ostrołęka. Pomóżmy, by nagroda trafiła do Klaudii Płoskiej.

» Wasze komentarze

gmoch @ 13:31, 18.06.2022r. IP: *.*.180.98

A to nie awansujecie ??

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo