« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rowerem przez gminę Rzekuń. Trwają zapisy

Ubiegłoroczna impreza rowerowa prowadząca po zachodnich ziemiach gminy Rzekuń cieszyła się ogromnym powodzeniem, dlatego już w sobotę 2 lipca każdy będzie mógł ruszyć na kolejną edycję rajdu. Na wydarzenie zaprasza wójt gminy Rzekuń Bartosz Podolak. Organizatorem rajdu jest Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu, zaś współorganizatorem Zakład Obsługi Gminy w Rzekuniu.


 

- Kontynuujemy zwiedzanie gminy Rzekuń na dwóch kółkach. W tym roku odwiedzimy wschodnie tereny. Odwiedzimy miejscowości (sołectwa): Rzekuń, Susk Nowy, Susk Stary, Zabiele, Nową Wieś Wschodnią, Przytuły Stare, Laskowiec, Teodorowo, Goworki, Ławy, aby po około 38 kilometrach powrócić do tężni w Rzekuniu. Trasa, która poprowadzi nas w tym roku będzie urokliwa po nieodkrytych dotychczas drogach, dająca wszystkim satysfakcję ukończenia. Tempo rajdu będzie bardzo spacerowe - mówi Marek Karczewski.

Reklama

Szczegółową mapę trasy rajdu można zobaczyć na portalu Traseo. Początek rajdu w sobotę o godz. 10:00 spod tężni w Rzekuniu. Podczas przejazdu przewidziane są trzy postoje, na których będzie można uzupełnić płyny w bidonach. Na jednym z postojów przewidziana jest konsumpcja, a na mecie medale za ukończenie, nagrody rzeczowe i inne niespodzianki. Udział w rajdzie jest nieodpłatny

Zobacz trasę w Traseo. Kliknij tutaj.

Jak zgłosić się do rajdu? Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Kliknij tutaj.Odsłon: 4152
Komentarzy: 0
19:25, 29.06.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Świetny wynik Eugeniusza Chorążewicza

Świetny wynik Eugeniusza Chorążewicza

Eugeniusz Chorążewicz, pasjonat kolarstwa z Myszyńca, w dniach 2-3 lipca wystartował po raz trzeci w ultramaratonie rowerowym na 610 km non-stop „Pierścień Tysiąca Jezior” w kategorii solo.

Czy istnieją granice ludzkiego wysiłku i możliwości? Michał Ciecierski to zrobił!

Czy istnieją granice ludzkiego wysiłku i możliwości? Michał Ciecierski to zrobił!

Wszyscy uczestnicy 24-godzinnego maratonu jazdy rowerem organizowanym w Wysokiem Mazowieckim zadawali sobie to pytanie. Michał Ciecierski - triathloniska i specjalista od ultramaratonów kolarskich dokonał tego! Ile przejechał kilometrów? Liczba budzi podziw!

Rodzinny rajd rowerowy z niemal 200 uczestnikami! (zdjęcia, wideo)

Rodzinny rajd rowerowy z niemal 200 uczestnikami! (zdjęcia, wideo)

Niemal 200 osób, w tym około 60 dzieci, wzięło udział w sobotnim rodzinnym rajdzie rowerowym, który wyruszył ze stadionu przy ul. Witosa w Ostrołęce, by po niemal 30 km drogami gm. Rzekuń dotrzeć na miejską plażę.

Stanisław Dzięgielewski odszedł w Dniu Matki. Za wcześnie (zdjęcia)

Stanisław Dzięgielewski odszedł w Dniu Matki. Za wcześnie (zdjęcia)

26 maja 2013 roku około godz. 13:00 wielki pasjonat sportu Stanisław Dzięgielewski uległ wypadkowi. Na drugim okrążeniu wyścigu kolarskiego pod Łodzią upadł na szosie, uderzając głową w przydrożny słupek. Zginął na miejscu. W tym roku mija dziewiąta rocznica jego śmierci. Cześć jego pamięci!!!

Przyjemne 30 kilometrów przed nami. Wsiadaj na rower 2 maja

Przyjemne 30 kilometrów przed nami. Wsiadaj na rower 2 maja

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Rzekuń Bartosz Podolak zapraszają na rodzinny rajd rowerowy z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polski. Wydarzenie odbędzie się 2 maja Oficjalne otwarcie uroczystości rozpocznie się o godz. 10:30 na scenie przy DH Kupiec. Będzie to okazja do otrzymania flagi Polski.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo