Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Znamy plan przygotowań Narwi!

Gracze z Ostrołęki powoli kończą urlopy. Już 5 lipca spotkają się na pierwszych zajęciach, które poprowadzi Marek Marciniak. 31-latek zastąpił na stanowisku trenera Andrzeja Sieradzkiego. Co ciekawe, drużyna rozegra pięć meczów kontrolnych, które przed zakończeniem pracy w Narwi zaplanował popularny "Siara".

Bartłomiej Ziemak i spółka na pierwszych zajęciach spotkają się 5 lipca. Premierowa gra kontrolna została zaplanowana na 16 lipca. Wówczas o godz. 11:00 Narew podejmie Olimpię Zambrów. Mecz odbędzie się w Ostrołęce. Przed drużyną starcia z: Rzekunianką Rzekuń, ŁKS Łomża, Warmią Grajewo, Ruchem Wysokiem Mazowieckie.

Narew przegrywa...

Za nami pierwsza połowa spotkania Narwi Ostrołęka. Podopieczni Marka Marciniaka mierzą się z głównym kandydatem do awansu do III ligi - Mazovią Mińsk Mazowiecki. Po pierwszej połowie nasi przegrywają...

KS CK Troszyn. Kto się tego spodziewał?

Piłkarze z Troszyna wybrali się do Przysuchy na mecz z miejscowym Oskarem, który w poprzednim sezonie zdobył wicemistrzostwo IV ligi grupy II. Wiadomo było, że o dobry wynik będzie bardzo trudno. Podopieczni Michała Złotkowskiego wygrali i to w jakich rozmiarach!

Ale otwarcie KS CK Troszyn!

Właśnie trwa przerwa w meczu Oskara Przysucha z KS CK Troszyn. Piłkarze Michała Złotkowskiego wybrali się na obiekt wicemistrza IV ligi grupy II. Wiadomo było, że będzie trudno o dobry wynik.

Nowy trener w ekipie. Świt zaczął od porażki

Piłkarze Świtu Baranowo rozpoczęli gry sparingowe przed startem nowego sezonu. Ekipa, która przygotowuje się do rozgrywek w Klasie B ma za sobą spotkanie z Orłem Sypniewo.

ALDO Bartnik z przymusową pauzą

W piątek piłkarze z Myszyńca mieli zmierzyć się z Omulwią Wielbark. Spotkanie nie doszło do skutku. Powodem były wyjazdy naszych zawodników, uroczystości rodzinne oraz obowiązki w pracy.