« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Znamy plan przygotowań Narwi!

Gracze z Ostrołęki powoli kończą urlopy. Już 5 lipca spotkają się na pierwszych zajęciach, które poprowadzi Marek Marciniak. 31-latek zastąpił na stanowisku trenera Andrzeja Sieradzkiego. Co ciekawe, drużyna rozegra pięć meczów kontrolnych, które przed zakończeniem pracy w Narwi zaplanował popularny "Siara".


 

Bartłomiej Ziemak i spółka na pierwszych zajęciach spotkają się 5 lipca. Premierowa gra kontrolna została zaplanowana na 16 lipca. Wówczas o godz. 11:00 Narew podejmie Olimpię Zambrów. Mecz odbędzie się w Ostrołęce. Przed drużyną starcia z: Rzekunianką Rzekuń, ŁKS Łomża, Warmią Grajewo, Ruchem Wysokiem Mazowieckie.

Reklama

Plan sparingów Narwi Ostrołęka
16.07., Olimpia Zambrów
20.07., Rzekunianka Rzekuń
23.07., ŁKS Łomża
27.07., Warmia Grajewo
30.07., Ruch Wysokie Mazowieckie

Odsłon: 7675
Komentarzy: 0
17:10, 30.06.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew przegrywa...

Narew przegrywa...

Za nami pierwsza połowa spotkania Narwi Ostrołęka. Podopieczni Marka Marciniaka mierzą się z głównym kandydatem do awansu do III ligi - Mazovią Mińsk Mazowiecki. Po pierwszej połowie nasi przegrywają...

KS CK Troszyn. Kto się tego spodziewał?

KS CK Troszyn. Kto się tego spodziewał?

Piłkarze z Troszyna wybrali się do Przysuchy na mecz z miejscowym Oskarem, który w poprzednim sezonie zdobył wicemistrzostwo IV ligi grupy II. Wiadomo było, że o dobry wynik będzie bardzo trudno. Podopieczni Michała Złotkowskiego wygrali i to w jakich rozmiarach!

Ale otwarcie KS CK Troszyn!

Ale otwarcie KS CK Troszyn!

Właśnie trwa przerwa w meczu Oskara Przysucha z KS CK Troszyn. Piłkarze Michała Złotkowskiego wybrali się na obiekt wicemistrza IV ligi grupy II. Wiadomo było, że będzie trudno o dobry wynik. 

Nowy trener w ekipie. Świt zaczął od porażki

Nowy trener w ekipie. Świt zaczął od porażki

Piłkarze Świtu Baranowo rozpoczęli gry sparingowe przed startem nowego sezonu. Ekipa, która przygotowuje się do rozgrywek w Klasie B ma za sobą spotkanie z Orłem Sypniewo. 

ALDO Bartnik z przymusową pauzą

ALDO Bartnik z przymusową pauzą

W piątek piłkarze z Myszyńca mieli zmierzyć się z Omulwią Wielbark. Spotkanie nie doszło do skutku. Powodem były wyjazdy naszych zawodników, uroczystości rodzinne oraz obowiązki w pracy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo