Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Bezpłatne treningi piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży

W dniach 9-12 sierpnia zapraszamy na bezpłatne treningi piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzone będą przez trenerów klubu UKS Diament Ostrołęka. Treningi odbywać się będą na sali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Księdza Franciszka Blachnickiego 5.

Trenowanie piłki ręcznej ma wiele plusów. Ten rodzaj gry angażuje wszystkie partie mięśni oraz uczy współpracy. Trening szczypiorniaka pomaga zwiększyć kondycję, koncentrację, zwinność, jak również poprawia wydolność organizmu.

Zajęcia odbywać się będą w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2022” pod honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika. Zapraszamy do udziału. Kontakt telefoniczny: 506 750 160

Odsłon: 1843
12:38, 05.08.2022r.

Zarzycki i Kulik spotkali się z mistrzami Polski (zdjęcia)

W Urzędzie Miasta doszło do spotkania drużyny chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce, którzy zajęli pierwsze miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej w Dźwirzynie. Naszą ekipę przyjęli: Wojciech Zarzycki - Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki oraz Łukasz Kulik - włodarz miasta.

Mamy wicemistrzów Polski masters!

Znakomity turniej mają za sobą piłkarze ręczni połączonych sił Ostrołęki i Bartoszyc. Dzisiaj Norbert Kolanowski i spółka przegrali w finale z ekipą Obornik Śląskich i wywalczyli wicemistrzostwo podczas Mistrzostw Polski Master, które odbyły się w Kaliszu.

Ostrołęczanie i ekipa z Bartoszyc zagra o złoto!

Znakomity występ połączonych sił Ostrołęki i Bartoszyc podczas Mistrzostw Polski Masters w piłce ręcznej, które w ten weekend odbywają się w Kaliszu, czyli mieście gdzie narodził się szczypiorniak. Nasi w niedzielę o godz. 13:00 rozegrają mecz o pierwsze miejsce.

To były piękne dni. Diament z piątym miejscem w kraju (zdjęcia)

Finał Pucharu ZPRP Młodzików przeszedł do historii. Od czwartku do niedzieli Ostrołęka była stolicą handballu w wykonaniu młodych i perspektywicznych zawodników. Mistrzem kraju została siódemka-Huras Legnica, która w finale ograła 28:27 MKS Poznań. Trzecie miejsce przypadło ekipie Vive Kielce po zwycięstwie 25:21 z Padwą Zamość. Piątą siłą Polski zostali nasi - UKS Diament Ostrołęka. Po meczu finałowym odbyło się uroczyste zakończenie mistrzostw.

UKS Diament powalczy o piąte miejsce w kraju

SKS Kusy Kraków będzie rywalem naszych piłkarzy ręcznych z Diamentu Ostrołęka w meczu o piąte miejsce w kraju podczas rozgrywanego finału Pucharu ZPRP młodzików. Starcie odbędzie się w niedzielę. Krakowianie w dzisiejszym boju pokonali 32:21 Czarnych Olecko.