« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 25 września 2022 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

XVII Memoriał Piotra Dobrzyńskiego

Od piątku do niedzieli młodzi szczypiorniści będą rywalizowali w XVII Memoriale Piotra Dobrzyńskiego. Zawody zostaną rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych. Piłkarze ręczni z rocznika 2008 i młodsi będą rywalizowali w hali im. A. Gołasia przy ul. Traugutta, a rocznik 2011 i młodsi w hali III LO przy ul. Blachnickiego.


W memoriale wystąpi 17 zespołów z całej Polski i zaprezentuje się aż 200 młodych szczypiornistów.

- Piotr Dobrzyński był nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 10 oraz Gimnazjum nr 5 w Ostrołęce. Prowadził piłkarki ręczne Trójki. Zmarł w marcu 2005 roku po ciężkiej chorobie nowotworowej. W pamięci wielu osób zapisał się jako wspaniały człowiek i sportowiec z krwi i kości, który nie poddał się do końca - czytamy na stronie Trójki Ostrołęka.

Organizatorem memoriału jest UKS Diament Ostrołęka. Wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny.

Odsłon: 1490
Komentarzy: 1
16:12, 22.09.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ten mecz przejdzie do historii. Święto piłki ręcznej w Ostrołęce

Ten mecz przejdzie do historii. Święto piłki ręcznej w Ostrołęce

Dla fanów szczypiorniaka jutrzejsze spotkanie to pozycja obowiązkowa. Trójka Ostrołęka zadebiutuje w rozgrywkach I ligi.

Piękne otwarcie Trójki. Nie przeszkodziły dwie czerwone kartki

Piękne otwarcie Trójki. Nie przeszkodziły dwie czerwone kartki

Juniorzy młodsi Trójki Ostrołęka rozpoczęli rozgrywki w Warszawsko-Mazowieckiej lidze od pewnego triumfu z Warszawianką Warszawa. Podopieczni Radosława Żebrowskiego i Radosława Blocha ograli 35:26 na wyjeździe Warszawiankę Warszawa.

Trójka z dwoma porażkami. Salis: Z wody i ognia musimy zrobić zespół (zdjęcia)

Trójka z dwoma porażkami. Salis: Z wody i ognia musimy zrobić zespół (zdjęcia)

Piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka mają za sobą dwa pierwsze spotkania sparingowe. Podopieczni Waldemara Salisa we własnej hali doznali wysokich porażek podczas XIX Memoriału Zbigniewa Majewskiego.

Trójka walczy w memoriale (zdjęcia)

Trójka walczy w memoriale (zdjęcia)

Piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka rozgrywają XIX Memoriał Zbigniewa Majewskiego. W hali III LO podopieczni Waldemara Salisa, który zastąpił na stanowisku trenerskim Rafała Niećko zmierzyli się z ROKiS Radzymin. 

Zmiany godzin memoriału Majewskiego

Zmiany godzin memoriału Majewskiego

W sobotę w hali III LO w Ostrołęce odbędzie się XIX Memoriał Zbigniewa Majewskiego. W stawce oprócz beniaminka I ligi - Trójki Ostrołęka znalazły się drużyny ROKiS Radzymin oraz SPR Nowe Piekuty. Początkowo zmagania miały rozpocząć się o godz. 10:00. Organizatorzy przesunęli inaugurację o godzinę.

» Wasze komentarze

mm @ 08:27, 23.09.2022r. IP: *.*.158.55

Trzymam kciuki, dobrej zabawy i satysfakcjonujących wyników Chłopcy! Dacie radę!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo