« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 stycznia 2023 r., imieniny Macieja, Martyny, Teofila

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bednarczyk i Listwon w kadrze

8 i 9 października w Kobyłce odbyły się konsultacje kadry Mazowsza w roczniku 2009. Wśród ćwiczących były dwie podopieczne Dariusza Piersy z OTPS Nike Ostrołęka.


 

 

Przed dwa dni w zgrupowaniu wyróżniających się 13-latek uczestniczyły: Amelia Bednarczyk oraz Marta Listwon.

Reklama

Gratulacje!

Odsłon: 11998
Komentarzy: 0
13:58, 11.10.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trudne zadanie ostrołęckich siatkarzy

Trudne zadanie ostrołęckich siatkarzy

Gracze SPS Volley w niedzielę rozegrają kolejny mecz o punkty w Mazowieckiej Lidze Seniorów. Trzecia ekipa w tabeli o godz. 17:00 rozpocznie wyjazdowe starcie z PSG KPS II Siedlce.

I LO górą. Werpachowska MVP (zdjęcia)

I LO górą. Werpachowska MVP (zdjęcia)

Zakończyła się rywalizacja w I turnieju w ,,siatkę” o puchar Młodzieżowej Rady Ostrołęki. W dwudniowych zmaganiach wzięło udział 10 drużyn, a kibice łącznie obejrzeli 25 siatkarskich meczów.

Młodziczki z trzema wygranymi

Młodziczki z trzema wygranymi

Siatkarki OTPS Nike Ostrołęka zakończyły sezon w III lidze turniejem w Międzyborowie. Podopieczne Urszuli Kosek zmierzyły się z pięcioma zespołami. Trzykrotnie schodziły z parkietu w roli lepszy, a dwa razy to rywalki miały powody do zadowolenia. 

Dwa punkty SPS

Dwa punkty SPS

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka wrócili do walki o punkty w I lidze Mazowieckiej Ligi Seniorów. Dzisiaj podopieczni Arkadiusza Piasty wybrali się do Wolanowa na bój z miejscowym Jaguarem.

SPS bez przełamania (zdjęcia)

SPS bez przełamania (zdjęcia)

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka ponownie musieli pogodzić się z porażką. Podopieczni Dominika Zalewskiego mieli nadzieję na przełamanie w I Mazowieckiej Lidze Juniorów. Niestety, skończyło się porażką. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo