Czwartek, 16 maja 2024 r., imieniny Andrzeja, Jędrzeja, Adama

Rusiłowicz ze srebrem. Budziłek druga

W minioną sobotę w Pasłęku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (U-16) w biegach przełajowych z udziałem najlepszych zawodników z województw: warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego.

Na starcie stanęła trójka reprezentantów UKS Siódemka Ostrołęka, a Kornelia Rusiłowicz w biegu na 2,5 km po długim i bardzo zaciętym finiszu zajęła drugie miejsce, ulegając o rok starszej rywalce z Radomia zaledwie o sekundę. Czas Kornelii to 8 minut i 34 sekundy. Szóste miejsce w biegu na 2 km z czasem 7:04 zajął Szymon Sala, a siódy na 3 km był Artur Mrozek (10:18).

Tego samego dnia miała miejsce inauguracja ogólnopolskiego cyklu biegów przełajowych na 5 km pod wspólną nazwą City Trail. W olsztyńskich zawodach tego cyklu wystąpiła zawodniczka Siódemki Martyna Budziłek, która zajęła drugie miejsce z czasem 19 minut i 15 sekund. Zawody ukończyło prawie 400 zawodników, w tym 94 kobiety.

Odsłon: 7095
12:37, 17.10.2022r.

Król Kazimierz Puławski. Niewiarygodny wyczyn 61-latka!

Wyobraźcie sobie. Stajecie na starcie biegu i macie pokonać trasę w określonym czasie. Niby łatwe, ale jak dodam, że należy przemierzać kilometry w ciągu 24 godzin? Zadanie niesłychanie trudne. Zadanie dla twardzieli, a właśnie takiej rzeczy dokonał Kazimierz Puławski.

Dąbrowski wygrał na Pomorzu!

Kolejny sukces 34-latka rodem z Borawego. Mieszkaniec Rzekunia wziął udział w III Biegu Leśnika na dystansie 10 km. Podczas zmagań w gminie Wicko na Pomorzu okazał się najlepszy!

Super start podopiecznego Witkowskiego

Rafał Frąszczak zaliczył bardzo dobry start sezonu. Zawodnik Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka zaprezentował się podczas mitingu w Olsztynie. Zawodnik urodzony w 2009 roku mierzył się w dwóch konkurencjach.

Rekordy Budziłek, Kordel, Sali. Dobre starty Rogozińskiego i Mrozka

W miniony piątek w Białymstoku odbył się kolejny mityng zorganizowany dla uczczenia rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Wystartowała w nim piątka zawodników UKS Siódemka z grupy trenera Dariusza Dąbrowskiego, którzy wypadli bardzo dobrze i to nie tylko dlatego, że zajmowali czołowe miejsca, ale przede wszystkim z uwagi na znacznie poprawione rekordy życiowe.

Ola Dobkowska z mocnym otwarciem

Zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka zbliżyła się do swojego rekordu życiowego. Aleksandra Dobkowska skacząc z krótszego rozbiegu zanotowała 170 cm podczas mitingu w Słupsku.

Xyz @ 19:38, 17.10.2022r. IP: *

Rosną przyszli mistrzowie, gratulacje.

Kibic @ 09:08, 19.10.2022r. IP: *.*.175.52

Pięknie siódemka.Pan Darek mam nadzieję że dyrekcja szkoły docenia to i na Dzień Nauczyciela nagrodę dała bo wyniki piękne