« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 26 listopada 2022 r., imieniny Delfiny, Lechosława, Konrada

Moja Ostrołęka

Aktualności

Superpuchar, złoty oraz siedem srebrnych medali dla tancerzy Atrii (zdjęcia)

W miniony weekend pary UKS Atria Ostrołęka rywalizowały na przepięknie zorganizowanym XXVI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Łomży oraz XVIII Gali Dziecięcej o Puchar Wojtka Gminy Piątnica.




 
Sobota należała do najmłodszych Atriaczków. Debiutując w rywalizacji turniejowej nasi tancerze wywalczyli aż pięć srebrnych medali. W kategorii 8-9 lat, klasa H srebro wywalczyli: Kornelia Choreń i Piotr Dudzisz oraz Agata Dudzisz i Jakub Kwiatkowski. W grupie solistek - 8-11 lat, klasa H nasze dziewczęta wywalczyły drugie miejsce. Na podium wchodziły: Julia Piechocka, Kaja Kowalczyk, Laura Szarwacka.

Reklama

Superpuchari pierwsze miejsce w wyższej klasie tanecznej G, kategorii 8-9 lat wytańczyła Michalina Zienkiewicz. Kolejne srebrne Atriaczki to Julia Samsel i Patryk Hajbos, którzy uplasowali się na drugim miejscu w kategorii wiekowej 10-11 lat, klasa taneczna G.  Pierwszy srebrny medal, debiutując w klasie G, wywalczyli również: Maya Twardziak i Arkadiusz Rydel.

Niedziela to starty starszych tancerzy. Iga Dobkowska i Aleksander Nadolny wywalczyli dziesiąte miejsce w kombinacji ośmiu tańców, 14-15 lat w klasie E. Swój pierwszy turniej po zaledwie czterech tygodniach wspólnych treningów zatańczyli: Gabriela Samsel i Krzysztof Pabich. Rywalizując w kategorii 14-15 lat, klasa D w stylu latynoamerykańskim "Gabi" z Krzysiem uplasowali się ostatecznie na ósmej pozycji. 

Klaudia Mróz i Michał Kobyliński po rocznej przerwie w rywalizacji sportowej zajęli czwartą pozycję w tańcach standardowych w kategorii wiekowej powyżej 15 lat, klasa D. 

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Atria

Więcej zdjęć: Atria

Odsłon: 1797
Komentarzy: 0
20:49, 22.11.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zatańczą 'O Złotą Podwiązkę'

Zatańczą "O Złotą Podwiązkę"

37. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "O Złotą Podwiązkę"

Zakończenie zajęć tanecznych (zdjęcia)

Zakończenie zajęć tanecznych (zdjęcia)

Koniec zajęć tanecznych z elementami breakingu i gimnastyki sportowej w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2022”. Treningi zainaugurowano w poniedziałek 4 lipca i trwały przez cały tydzień na sali sportów walki w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Arkadiusza Gołasia.

Co chwila na podium! Świetny występ naszej Pasji (zdjęcia)

Co chwila na podium! Świetny występ naszej Pasji (zdjęcia)

Cheerleaderki Pasji wróciły z Ogólnopolskiego Turnieju Mażoretek AD ASTRA w Płońsku bogatsze o nowe doświadczenia i ogrom medali. Konkurs zorganizowało miasto Płońsk i Miejskie Centrum Kultury. W zmaganiach konkursowych wzięło udział aż 10 klubów z całej Polski. 

Cheerleaderki z dobrymi występami (zdjęcia)

Cheerleaderki z dobrymi występami (zdjęcia)

Zespół Pasji prowadzony przez Żanetę Cwalinę-Śliwowską wystartował w zmaganiach Holiday Dance Festiwali. Ostrołęczanki zaliczyły dobre występy i wywalczyły miejsca na podium. 

Srebro Alicji Janickiej, brąz reprezentacji Pasji

Srebro Alicji Janickiej, brąz reprezentacji Pasji

W piątek i sobotę w Będzinie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek i Seniorek Związku Sportowego Mażoretek. Podczas zmagań w Będzin Arenie około 3000 zawodniczek zaprezentowało ponad 300 choreografii solowych i drużynowych. W mistrzostwach wzięły też udział reprezentantki cheerleaderek Pasja z Ostrołęki prowadzone przez Żanetę Cwalinę-Śliwowską.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama



Najnowsze wideo