« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 26 listopada 2022 r., imieniny Delfiny, Lechosława, Konrada

Moja Ostrołęka

Aktualności

Jak Kuba Bieżuński został mistrzem i dwukrotnym wicemistrzem

Kolejny sukces zawodnika Squatina Ostrołęka. Jakub Bieżuński zdobył tytuł mistrzowski podczas Otwartych Zimowych Mistrzostw Okręgu Warszawsko-Mazowieckiego na 50 m stylem klasycznym. Co więcej, dwukrotnie stawał na drugim stopniu podium.
15-latek wywalczył srebro na 100 i 200 m w swoim ulubionym stylu klasycznym. Jakub Bieżuński jest podopiecznym Mai i Leszka Bieżuńskich, czyli swoich rodziców.

Reklama

Gratulujemy sukcesu.

Odsłon: 879
Komentarzy: 4
14:32, 24.11.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

 Dwa medale Zuzi na Grand Prix

 Dwa medale Zuzi na Grand Prix

15 listopada na pływalni Ośrodku Sportu i Rekreacji w Żoliborzu odbył się finał Grand Prix Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Pływackiego, w którym uczestniczyła zawodniczka UKS Piątka Ostrołęka - Zuzanna Zecer. W zawodach udział wzięło ponad 270 zawodniczek i zawodników z 21 klubów Mazowsza.

Kuba Bieżuński piąty w kraju

Kuba Bieżuński piąty w kraju

Duże brawa dla wychowanka Akademii Pływania Squatina, który wystartował w Arena Grand Prix Puchar Polski w Poznaniu. 15-latek pojawił się w gronie najlepszych pływaków w kraju. Był to ostatni termin zdobycia minimum na mistrzostwa świata w Melbourne. Jakub Bieżuński zaliczy zmagania do udanych.

Osiem medali naszej ekipy WOPR-OS

Osiem medali naszej ekipy WOPR-OS

Podczas finałowej rundy Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym, która odbyła się w Słupsku reprezentacja WOPR-OS Ostrołęka w składzie: Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski, Maciek Romanowski, Mikołaj Grabowski, Gabriela Grabowska, Aleksandra Żochowska, Michał Małkowski, Mikołaj Pęza zdobyła w sumie osiem medali (pięć złotych, dwa srebrne i jeden brązowy).

Osiem medali ekipy Małkowskiego

Osiem medali ekipy Małkowskiego

Bardzo udany start podczas Grand Prix Polski w sportowym ratownictwie wodnym, które odbyło się w Zabrzu odnotowali zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka. Zawodnicy z Ostrołęki podczas swoich startów zdobyli osiem medali (pięć złotych, dwa srebrne, jeden brązowy) oraz ustanowili wiele wartościowych wyników. 

Srebrny medal Oliwii w Sochaczewie

Srebrny medal Oliwii w Sochaczewie

11 listopada zawodniczka UKS Piątki Ostrołęka - Oliwia Charewicz uczestniczyła XV Ogólnopolskich Zawodach pływackich z okazji Święta Niepodległości o puchar burmistrza Sochaczewa. W zawodach udział wzięło ponad 160 zawodniczek i zawodników z 19 klubów z Polski.

» Wasze komentarze

Debdrow @ 16:56, 24.11.2022r. IP: *.*.128.199

A jakie czasy mial? Tego już nie podali :( widocznie nie ma czy się chwalić

Monika @ 18:38, 24.11.2022r. IP: *.*.30.241

Brawo Kuba

Piotrek @ 00:08, 25.11.2022r. IP: *.*.35.159

Brawo Kuba, Brawo trenerzy, Brawo Squtina

Xd @ 21:13, 25.11.2022r. IP: *.*.40.12

Brawo Młody. Rób swoje i nie oglądaj się za siebie. Gratulacje

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo