« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 31 marca 2023 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zagrasz w tenisa?

Ludowe Zespoły Sportowe w Lelisie, Centrum Kultury Biblioteki i Sportu w Lelisie oraz Szkoła Podstawowa w Obierwi zapraszają do udziału w turnieju tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Zmagania odbędą się już 15 stycznia. Start o godz. 10:30. 
Impreza jest organizowana dla mieszkańców gminy Lelis. Organizator decyduje o systemie rozgrywek w zależności od ilości zgłoszeń w poszczególnych kategoriach. Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów do godz. 10:15 (kategorie dziecięce) oraz do godz. 14:15 (kategorie dorosłych). Zmagania odbędą się w sali Szkoły Podstawowej w Obierwi. 

Reklama

Kategorie młodzieżowe
- chłopcy klasa IV i młodsi - rocznik 2012 i młodsi
- chłopcy klasa V i VI - rocznik 2010/2011
- chłopcy klasa VII i VIII - rocznik 2008/2009
- dziewczęta klasa IV i młodsze - rocznik 2012 i młodsze
- dziewczęta klasa V i VI - rocznik 2010/2011
- dziewczęta klasa VII i VIII - rocznik 2008/2009

Kategorie seniorskie
- open mężczyzn
- open kobiet
- chłopcy 2004/2007
- dziewczęta 2004/2007

Odsłon: 7360
Komentarzy: 0
11:34, 07.01.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Olga Baranek mistrzynią. Wiśniewski i Szczęsny na podium

Olga Baranek mistrzynią. Wiśniewski i Szczęsny na podium

W miniony wtorek w hali sportowo-widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia odbył się turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży pod honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika oraz przewodniczącego Rady Miasta Wojciecha Zarzyckiego.

Znamy mistrzów tenisa (zdjęcia)

Znamy mistrzów tenisa (zdjęcia)

Rekordowa ilość zawodniczek i zawodników wzięła udział w 4. Mistrzostwach Czarnowca w tenisie stołowym o puchar sołtysa Czarnowca Marka Karczewskiego. W czarnowieckiej świetlicy wiejskiej zmierzyło się 27 osób.

Zagraj w mistrzostwach Czarnowca

Zagraj w mistrzostwach Czarnowca

Już 22 stycznia rozegrane zostaną 4. Mistrzostwa Czarnowca o puchar sołtysa w tenisie stołowym. Zmagania odbędą się w świetlicy wiejskiej przy ul. Dzikiej Róży 2. Sponsorami zawodów są mieszkańcy Czarnowca. Organizatorzy zapraszają chętnych do walki przy stołach.

Znamy mistrzów tenisa (zdjęcia)

Znamy mistrzów tenisa (zdjęcia)

Niedziela to dobry dzień na sportowe aktywności. Ping pong, czyli tenis stołowy to dyscyplina sportowa popularna zarówno wśród młodszego jak i starszego pokolenia. Turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis w Obierwi cieszył się dużą popularnością. 

Tenis za darmo? Już w sobotę

Tenis za darmo? Już w sobotę

10 grudnia po raz kolejny Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wraz z Urzędem Gminy Olszewo-Borki zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia tenisowe, które odbędą się w Szkole Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Olszewie-Borkach.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo