« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 stycznia 2023 r., imieniny Macieja, Martyny, Teofila

Moja Ostrołęka

Aktualności

Chodzę Bo Lubię w Czarnowcu

Grupa Biegam Bo Lubię Ostrołęka, znana dotychczas z organizowania wspólnego biegania, rozszerza swoją działalność o nową inicjatywę - spacery. Już jutro (sobota 14 stycznia) w Czarnowcu odbędzie się kolejny spacer w ramach zajęć Chodzę Bo Lubię. To świetna okazja dla tych, którzy lubią spacerować.


Spacery są dla każdego, niezależnie od wieku czy kondycji, a niektórzy zabierają ze sobą psy i dzieci. Można przyjść z kijkami do nordic walking lub bez.

Reklama

Przewidziano kilka dystansów od 5 do 8 km, by każdy mógł wybrać taki, który najbardziej mu odpowiada. Dostosowane będzie również tempo. Chętni zostaną podzieleni na grupy zainteresowane spacerem, marszobiegiem i bieganiem.

Czarnowiec to piękne miejsce, pełne zieleni i czystego powietrza, idealne do spacerów. Spacerowanie ma wiele zalet dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Przede wszystkim, jest to świetny sposób na relaks i odpoczynek od codziennych obowiązków. Spacerowanie na świeżym powietrzu pozwala na poprawę kondycji, a także pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi. Dodatkowo spacerowanie po lesie pozwala na kontakt z naturą i pozytywnie wpływa na nastrój.

Jeśli jesteś mieszkańcem Ostrołęki lub okolic, koniecznie wybierz się na spacer z Biegam Bo Lubię Ostrołęka w sobotę o godzinie 9.30 w Czarnowcu. Start z parkingu leśnego. Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku. Jeżeli chętnych na spacery nie będzie brakować, inicjatyw Chodzę Bo Lubię Ostrołęka może przerodzić się w stałą grupę.

Odsłon: 7551
Komentarzy: 7
15:04, 13.01.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rusza grupa dla miłośników spacerów. Chodzę Bo Lubię Ostrołęka startuje oficjalnie już w sobotę

Rusza grupa dla miłośników spacerów. Chodzę Bo Lubię Ostrołęka startuje oficjalnie już w sobotę

Chodzę Bo Lubię na stałe wkracza do Ostrołęki. Miłośnicy spacerów (z kijami lub bez) będą spotykać się dwa razy w tygodniu na wspólne 60-minutowe zajęcia. Najbliższy już w sobotę w lesie koło Czarnowca (gm. Rzekuń).

Szukają animatorów na orliki

Szukają animatorów na orliki

W związku z kolejną edycją projektu „Lokalny Animator Sportu” rozpoczyna się nabór na funkcję animatora sportu na siedmiu boiskach typu orlik. Dokumenty należy złożyć do 17 stycznia do godz. 12:00 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrołęce przy ul. gen. Józefa Hallera 10 lub Urządu Miasta Ostrołęki, pl. gen. Józefa Bema 1.

Na spacer i bieganie w każdą sobotę do Czarnowca

Na spacer i bieganie w każdą sobotę do Czarnowca

Ponad 30 osób wzięło udział w sobotnim wspólnym spacerze i biegu w lesie koło Czarnowca (gm. Rzekuń). Ci, którzy nie mogli przybyć dzisiaj, nie muszą się martwić. Spacery dla każdego, marszobiegi i wspólne bieganie odbywać będzie się w tym miejscu w każdą sobotę aż do kwietnia.

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Do 31 stycznia można składać wnioski o przyznanie okresowych stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe w 2022 roku. Zapoznaj się z informacjami, kto może składać wnioski, sportowcy z jakich dyscyplin oraz co powinien zawierać wniosek.

Laureaci nagrody okolicznościowej Starosty Ostrołęckiego

Laureaci nagrody okolicznościowej Starosty Ostrołęckiego

Na ostatniej sesji Rady Powiatu w Ostrołęce, oprócz dorocznych nagród Starosty Ostrołęckiego wręczone zostały także nagrody okolicznościowe starosty. Zarząd Powiatu przyznał je osobom, które wyróżniają się osiągnięciami w działalności sportowej.

» Wasze komentarze

Antoni @ 18:19, 13.01.2023r. IP: *.*.32.160

Fajna inicjatywa.A przy okazji niech ludzie zobacza co nadlesnictwo zrobilo z ich lasami.Lasy w okolicach Czarnowca wygladaja jakby odbywaly sie tam jakies walki.Sa zdewastowane.Mawet z poboczy zerwany jest mech,splantowane mrowiska.Obraz nedzy i rozpaczy.

geodeta @ 20:58, 13.01.2023r. IP: *

No niestety ale te wycinki są na terenie Borawego a nie Czarnowca.
Tyle.

ja @ 08:52, 14.01.2023r. IP: *.*.213.78

Na terenie Borawego i na terenach prywatnych

Papik @ 09:53, 14.01.2023r. IP: *.*.109.23

Czy nie moglibyście wcześniej informować o takich inicjatywach. Dowiedziałem się dopiero dziś i nie mam szans na spacer, a tak to na pewno bym był.

Czekam na @ 11:12, 14.01.2023r. IP: *.*.176.68

"leżę, bo lubię". ;)

tom @ 14:32, 14.01.2023r. IP: *.*.140.97

po co to komu

DON DŻONSON @ 08:52, 16.01.2023r. IP: *.*.168.6

Piękne miejsce, ale do czasu.
Dokładnie w miejscu zbiórki przez ten las planowana jest obwodnica Ostrołęki.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo