« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 stycznia 2023 r., imieniny Macieja, Martyny, Teofila

Moja Ostrołęka

Aktualności

I LO górą. Werpachowska MVP (zdjęcia)

Zakończyła się rywalizacja w I turnieju w ,,siatkę” o puchar Młodzieżowej Rady Ostrołęki. W dwudniowych zmaganiach wzięło udział 10 drużyn, a kibice łącznie obejrzeli 25 siatkarskich meczów.
Turniej rozpoczął się od towarzyskiego spotkania pomiędzy Młodzieżową Radą Miasta, a reprezentantami samorządu Ostrołęki. W starciu, który śmiało można nazwać spotkaniem pokoleń lepsi okazali się bardziej doświadczeni przedstawiciele naszego miasta. 

Reklama

Drużyna w składzie: Wojciech Zarzycki, Jakub Frydryk, Adam Kurpiewski, Jacek Łuba, Mariusz Łuba, Arkadiusz Dobkowski pokonała 2:0 (25:17, 25:14) zespół MRM, w którym wystąpili: Karol Maciejewski, Urszula Remiszewska, Mateusz Kamiński, Urszula Ropiak, Natalia Zielińska, Luiza Jastrzębska i Szymon Grzyb.

Zaraz po tym miłym akcencie wystartowała rywalizacja o puchar Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy liczące po pięć ekip. W fazie grupowej drużyny rywalizowały systemem "każdy z każdym", do dwóch wygranych setów. 

Po zaprezentowaniu kapitalnej postawy we wcześniejszym etapie rozgrywek awans do finału uzyskały drużyny I LO oraz II LO (1). Hala Sportowo-Widowiskowa im. Arkadiusza Gołasia pękała tego dnia w szwach, do tego stopnia, że niektórzy sympatycy musieli zająć miejsca po obu końcach parkietu. Mecz finałowy zakończył się bardzo pewnym zwycięstwem 2:0 zespołu I LO. 

Nagrodę dla najbardziej wartościowej zawodniczki całego turnieju otrzymała Martyna Werpachowska (I LO). Przyznane zostały również dodatkowe wyróżnienia, a otrzymali je Julia Deptuła (II LO 1) oraz Adrian Dobkowski (I LO). 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. I LO
2. II LO (1)
3. III LO (1)
4. III LO (2)
5. ZSZ 3 (1)
6. ZSZ 2 (1)
7. ZSZ 3 (2)
8. II LO (2)
9. ZSZ 4
10. ZSZ 2 (2)

Reklama

Zobacz zdjęcia:


Więcej zdjęć:

Odsłon: 2237
Komentarzy: 1
17:43, 20.01.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trudne zadanie ostrołęckich siatkarzy

Trudne zadanie ostrołęckich siatkarzy

Gracze SPS Volley w niedzielę rozegrają kolejny mecz o punkty w Mazowieckiej Lidze Seniorów. Trzecia ekipa w tabeli o godz. 17:00 rozpocznie wyjazdowe starcie z PSG KPS II Siedlce.

Młodziczki z trzema wygranymi

Młodziczki z trzema wygranymi

Siatkarki OTPS Nike Ostrołęka zakończyły sezon w III lidze turniejem w Międzyborowie. Podopieczne Urszuli Kosek zmierzyły się z pięcioma zespołami. Trzykrotnie schodziły z parkietu w roli lepszy, a dwa razy to rywalki miały powody do zadowolenia. 

Dwa punkty SPS

Dwa punkty SPS

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka wrócili do walki o punkty w I lidze Mazowieckiej Ligi Seniorów. Dzisiaj podopieczni Arkadiusza Piasty wybrali się do Wolanowa na bój z miejscowym Jaguarem.

SPS bez przełamania (zdjęcia)

SPS bez przełamania (zdjęcia)

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka ponownie musieli pogodzić się z porażką. Podopieczni Dominika Zalewskiego mieli nadzieję na przełamanie w I Mazowieckiej Lidze Juniorów. Niestety, skończyło się porażką. 

Przełamanie SPS?

Przełamanie SPS?

Do czternastu razy sztuka? Oby! W sobotę w samo południe gracze SPS Volley Ostrołęka rozegrają spotkanie I ligi mazowieckiej juniorów w piłce siatkowej. Mecz odbędzie się w hali przy ul. Partyzantów.

» Wasze komentarze

Nike @ 19:15, 20.01.2023r. IP: *.*.189.98

Brawo Martyna!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo