« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 stycznia 2023 r., imieniny Macieja, Martyny, Teofila

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobre skoki i pchnięcia naszych

Podopieczni Bartosza Witkowskiego oraz Katarzyny i Konrada Szusterów mają za sobą kolejny start. Przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka zmagali się podczas I Halowego Mitingu Kontrolnego WMOZLA w hali warszawskiego AWF.
Aleksandra Dobkowska w skoku wzwyż w najlepszej próbie zanotowała 160 cm. O dwa lata młodsza Daria Dobkowska zanotowała rekord życiowy w skoku w dal wynikiem 4,50 m. 

Reklama

Równolatek Darii - Patryk Pędzich skoczył 5,50 m w dal i to jego nowa "życiówka". Miłosz Dembiński zanotował swój halowy rekord życiowy w pchnięciu kulą (5 kg). W najlepszym podejściu uzyskał 13,87 m.

Odsłon: 1133
Komentarzy: 0
11:26, 22.01.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobre starty Siódemki

Dobre starty Siódemki

W miniony weekend przedstawiciele UKS Siódemka Ostrołęka startowali w hali Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Wśród blisko 700 zawodników, nieźle wypadły: Oliwia Półtorak  i Kornelia Rusiłowicz.

III Zimowy Ultramaraton Kurpiowski. Pobiegniesz?

III Zimowy Ultramaraton Kurpiowski. Pobiegniesz?

5 lutego o godzinie 7:00 rozpocznie się bieg w zimowej - takie nadzieje mają organizatorzy - scenerii po leśnych duktach Kurpiowszczyzny. Podobnie jak w latach ubiegłych, trasa będzie prowadzić po jednej pętli o o długości 25 km. Można ją pokonać jeden raz lub dwukrotnie, ale tym razem jest dodatkowy wariant. Można zawrócić na 8 km.

Sala blisko rekordu życiowego

Sala blisko rekordu życiowego

W ostatnia sobotę odbyło się w Polsce kilka mityngów halowych, w których wystartowało około 2500 zawodników, w tym ponad 850 w Spale, gdzie zawody trwały 11 godzin. Właśnie tam po okresie ciężkich treningów wystartowali zawodnicy UKS Siódemka Ostrołęka z grupy trenera Dariusza Dąbrowskiego. 

Ola Dobkowska zaczęła od 160 cm

Ola Dobkowska zaczęła od 160 cm

Zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka ma za sobą pierwszy start w tym roku. Aleksandra Dobkowska podczas zgrupowania kadry narodowej w skoku wzwyż w Toruniu wzięła udział w ogólnopolskim mitingu.

Ola szlifuje formę w Toruniu

Ola szlifuje formę w Toruniu

W niedzielę swoje pierwsze zgrupowanie w tym rok kadry narodowej w skoku wzwyż zakończy Aleksandra Dobkowska. Zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka od 5 stycznia szlifuje formę w Toruniu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo