« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 stycznia 2023 r., imieniny Macieja, Martyny, Teofila

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mateusz Lendzioszek rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Mateusz Lendzioszek to obecnie jedna z największych nadziei ostrołęckiej siatkówki. 13-latek obdarzony świetnymi warunkami fizycznymi (190 cm wzrostu) został dostrzeżony m.in. przez szkoleniowców kadry Polski.


Mateusz Lendzioszek to urodzony w 2009 roku zawodnik Olimpu. Od trzech lat jest uczniem klasy sportowej o profilu piłka siatkowa w Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce. Od czterech lat reprezentuje barwy Olimpu Ostrołęka. Swoją przygodę rozpoczął w akademii piłki siatkowej Arkadiusza Gołasia prowadzonej przez kadrę Olimpu, po czym trafił do czwartej klasy siatkarskiej do grupy chłopców Edyty Zyśk.

Nieprzeciętny talent reprezentanta ostrołęckiego klubu został dostrzeżony w lipcu kiedy to szkoleniowcy reprezentacji Polski do lat 13 zaprosili Mateusza na zgrupowanie odbywające się w Białej Podlaskiej. Dobra postawa młodego siatkarza zaowocowała ponownym powołaniem w listopadzie, tym razem na zgrupowanie kadry U14.

Reklama

Mateusz mimo tego, że wiekowo należy do grupy młodzika regularnie występuję również w drużynie kadetów Olimpu Ostrołęka.

Mateusz Lendzioszek czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.628 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2022 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2022/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Odsłon: 1214
Komentarzy: 2
12:00, 24.01.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kamil Woźniak czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Kamil Woźniak czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Kamil Woźniak to niezwykle wszechstronny tenisista. Reprezentant Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego znakomicie spisuje się zarówno w singlu, jak i w deblu, czego potwierdzeniem są wyniki Kamila z 2022 roku.

Czy Kamil Ludwiczak zostanie Sportowcem Roku?

Czy Kamil Ludwiczak zostanie Sportowcem Roku?

UMKS Trójka Ostrołęka w sezonie 2021/22 wywalczyła historyczny awans do I Ligi mężczyzn. Ekipie Rafała Niećki ciężko byłoby osiągnąć ten sukces bez Kamila Ludwiczaka.

Kinga Wilczewska rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Kinga Wilczewska rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Kinga Wilczewska to wielki talent klubu UKS Siódemka Ostrołęka. Młoda sportsmenka rok 2022 kończy bogatsza o nowe doświadczenia, rekordy życiowe oraz bardzo dobre wyniki sportowe.

Bartosz Małkowski czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Bartosz Małkowski czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Bartosz Małkowski od wielu sezonów jest ostoją klubu SPS Volley Ostrołęka. 33-latek obok Łukasza Kadłubowskiego jest najdłużej grającym w ostrołęckim zespole zawodnikiem.

Czy Rafał Jędrzejewski zostanie Sportowcem Roku?

Czy Rafał Jędrzejewski zostanie Sportowcem Roku?

Rafał Jędrzejewski to wielki talent w szeregach klubu UMKS Trójka Ostrołęka. 15-letni skrzydłowy regularnie wychodzi w pierwszym składzie drużyny prowadzonej przez Rafała Niećkę.

» Wasze komentarze

Anonim @ 10:21, 25.01.2023r. IP: *.*.56.43

Mała poprawka, Mati ma 2 metry :)

sraken @ 11:01, 26.01.2023r. IP: *.*.2.10

Dzisiaj to już może nawet 2 metry i 2 centymetry. A poważniej, to po podstawówce czekają go przenosiny innego miasta, gdzie będzie mógł się rozwijać jeśli nie chce zmarnować tych warunków, którymi go Bóg obdarzył.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo