« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 stycznia 2023 r., imieniny Macieja, Martyny, Teofila

Moja Ostrołęka

Aktualności

17 ekip już zgłoszonych. Masz ostatnia chwilę

28 stycznia hale w Chudku i Kadzidle będą areną I Noworocznego Halowego Turnieju w piłce nożnej o puchar wójta gminy Kadzidło oraz stacji paliw Deptuła. W tym momencie na liście zgłoszeniowej jest aż 17 ekip. Do piątku można zapisać swój zespół.
Turniej rozpocznie się o godz. 9:00. Drużyny zostaną podzielone na cztery grupy. Zapisy przyjmowane są pod adresem = 0; i=i-1){ if (l[i].substring(0, 1) == '|') document.write("&#"+unescape(l[i].substring(1))+";"); else document.write(unescape(l[i]));} //]]> " target="_blank" rel="noopener">

Reklama

W turnieju wezmą udział: FC Osiem Wilki Gmina Łomża, Kurpik i Przyjaciele, Betoniarze Ostrołęka, Łuk-Dach, Turbina Ostrołęka, KZP Ostrołęka, Dobroplast Zambrów, Sharks Kadzidło, Gentelmani Ostrołęka, Promil Olszewka, Ułani Jeglijowiec, KS Wesoła Ekipa Śniadowo, Czerwone Stare Szabły, Kulturalni Łomża, FC Baroko, Wiejska Szopa Dylewo, Chłopaki do Wzięcia Szczytno.

 

Odsłon: 2196
Komentarzy: 2
17:22, 24.01.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ale otwarcie Świtu!

Ale otwarcie Świtu!

Gracze z Baranowa mają za sobą pierwszy mecz kontrolny podczas przygotowań do rundy wiosennej w Klasie B. Podopieczni Wojciecha Gąski na własnym boisku bardzo pewnie pokonali przedstawiciela Klasy A - FC 2012 Różan.

Narew II z triumfem

Narew II z triumfem

Gracze z Ostrołęki rozegrali drugie spotkanie w okresie przygotowawczym. Podopieczni Łukasza Bałazego w niedzielne przedpołudnie ograli 2:0 wyżej notowanego przeciwnika. Narew II poradziła sobie z Ostrovią Ostrów Mazowiecka.

Dwie bramki w meczu KS CK Troszyn. 'Maja' jest jak wino

Dwie bramki w meczu KS CK Troszyn. "Maja" jest jak wino

Gracze Michała Złotkowskiego wreszcie rozegrali swój pierwszy mecz kontrolny. W Kolnie zmierzyli się z Wissą Szczuczyn. W pierwszej połowie w barwach KS CK wystąpiło aż siedmiu zawodników testowanych. Po zmianie stron na placu pojawił się "stary" Troszyn.

Narew po sprawdzianie w stolicy disco polo

Narew po sprawdzianie w stolicy disco polo

Gracze z Ostrołęki zakończyli drugim mecz kontrolnym w tym okresie przygotowawczym. Podopieczni rozpoczęli serię gier od porażki 1:5 z Olimpią Zambrów. Dzisiaj Narwi poszło dużo lepiej. W starciu niebiesko-czerwonych z trzecioligowcem padły cztery bramki.

Korona Bejbi. Od małego na całego z piłką przy nodze

Korona Bejbi. Od małego na całego z piłką przy nodze

Projekt Korona Bejbi powstał z myślą o najmłodszych mieszkańcach Ostrołęki. To innowacyjny projekt na trenowanie w naszym regionie. Trenerzy zapraszają za zajęcia z piłką nożną przy nodze dzieci w wieku dwóch i trzech lat.

» Wasze komentarze

Buha @ 21:28, 24.01.2023r. IP: *

Brakuje "tanie dajki Łączki"

Magda @ 11:51, 25.01.2023r. IP: *.*.172.89

Zgłosiłabym swój zespół, gdyby było napisane w jakiej dyscyplinie ten turniej halowy.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo