« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 31 marca 2023 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kozikowski, Staśkiewicz, Połatyński i Mierzejewski z awansem

W Grudziądzu oraz Bielsku-Białej odbyły się półfinały eliminacji do rozgrywek II ligi PZK Sekcji Bowlingu Sportowego w sezonie 2023/2024. W rywalizacji wzięła udział reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Nasi w Grudziądzu zanotowali spory sukces.
W eliminacjach wystartowało 16 drużyn z całego kraju, które zostały podzielone na dwie grupy. Z każdej z nich awansowały po cztery najlepsze drużyny. Połatyński i spółka musieli uznać wyższość ekip ze Szczecina i Inowrocławia, a okazali się lepsi od: bydgoszczan, łodzian, szczecinian, poznanian oraz graczy z Suwałk.

Reklama

Ostrołęczanie po dwóch dniach zmagań uplasowali się na trzeciej pozycji, co dało im awans do czerwcowego finału. Ekipa OKB wystąpiła w zestawieniu: Przemysław Kozikowski, Paweł Staśkiewicz, Łukasz Połatyński oraz Paweł Mierzejewski.

Odsłon: 1271
Komentarzy: 0
10:00, 17.03.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagrasz w kręgle?

Zagrasz w kręgle?

Od 15 do 18 grudnia rozgrywane będą Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki 2022 roku. Zapisy do eliminacji wystartują w najbliższą niedzielę o godz. 18:00. Liczyć się będzie kolejność zapisów. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. 

Połatyński przed Bałonem i Bałonem (zdjęcia)

Połatyński przed Bałonem i Bałonem (zdjęcia)

Znamy najlepszych zawodników Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej. W ostatnich godzinach odbyła się rywalizacja drużynowa oraz finał indywidualny, w którym wzięło udział ośmiu najlepszych. Triufmował Łukasz Połatyński. Wicemistrzostwo stało się udziałem Jakuba Bałona, zaś najniższe miejsce na podium wywalczył Adam Bałon.

Znamy ośmiu najlepszych. Dzisiaj finał

Znamy ośmiu najlepszych. Dzisiaj finał

Za nami piąta kolejka  III Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej. W tym tygodniu do rywalizacji przystąpiło 33 zawodników i zawodniczki. Po raz trzeci z rzędu najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, który przewodzi klasyfikacji generalnej.

Połatyński na czele! Bałon tuż za nim (zdjęcia)

Połatyński na czele! Bałon tuż za nim (zdjęcia)

Za nami czwarta kolejka III Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej. W tym tygodniu do rywalizacji przystąpiło 33 zawodników i zawodniczki. Po raz drugi z rzędu najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, który przewodzi klasyfikacji generalnej.

Połatyński na czele. Na Luzie Bowling Team I też

Połatyński na czele. Na Luzie Bowling Team I też

Znamy wyniki trzeciej serii III Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej. W  poniedziałkowych i środowych zmaganiach wzięło udział 33 zawodników i zawodniczek. Najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, który również zdobył największą ilość punktów w poszczególnej grze - 247. Co więcej, przewodzi w klasyfikacji generalnej.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo