« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 31 marca 2023 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Policjant i strażak na zajęciach Predatora

Ponad 30 trenujących w dwóch grupach Predatora MMA Myszyniec wzięło udział w spotkaniu z dzielnicowym aspirantem Krzysztofem Zapadką oraz strażakiem z OSP Myszyniec Krzysztofem Dąbrowski. 
Stróż prawa przedstawił aspekty zagrożeń w internecie, uzależnień od gier komputerowych, bezpiecznego korzystania z internetu i cyberprzemocy. Policjant przypomniał dzieciom także, jak ważne są elementy odblaskowe i dlaczego należy je nosić, prezentując jednocześnie to, jak widzi kierowca, kiedy odzież wyposażona jest w odblaski. Dzieci w trakcie prezentacji otrzymały elementy odblaskowe.

Reklama

Zapadka wraz z Krzysztofem Dąbrowskim - strażakiem z OSP Myszyniec zaprezentowali pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej, resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz zastosowania deski ratowniczej. 

- Serdecznie dziękujemy za tą cenną wiedzę. Mamy nadzieję, że nigdy nie będziecie musieli użyć w praktyce tego czego się nauczyliście. Bądźcie zdrowi i bezpieczni - mówi Rafał Gnatkowski, trener Predatora MMA Myszyniec.

Odsłon: 3358
Komentarzy: 0
10:39, 17.03.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dmochowski mistrzem Polski! Tomasz Orzoł ze złotem i tytułem najlepszego. Piersa ze srebrem!

Dmochowski mistrzem Polski! Tomasz Orzoł ze złotem i tytułem najlepszego. Piersa ze srebrem!

Kolejny weekend pełen pracy za podopiecznymi Arkadiusza Ludwiczaka. Przedstawiciele Ostrołęka Fight Academy wzięli udział w Pucharze Polski oraz Młodzieżowych Mistrzostwach Polski kicklight w Płocku. Do rywalizacji przystąpiło czterech naszych zawodników, którzy stoczyli 13 walk i wywalczyli cztery medale oraz tytuł najlepszego zawodnika zmagań w kategorii weteranów.

Falkowski ze srebrem i brązem

Falkowski ze srebrem i brązem

W miniony weekend w Opatowie odbył się Puchar Polski Służb Mundurowych w kickboxingu. W zawodach tych wzięli udział zawodnicy Victorii Ostrołęka, którzy na co dzień pełnią służbę w Wojsku Polskim.

Gręda udusił Mateusza Damięckiego!

Gręda udusił Mateusza Damięckiego!

Zawodnik Victorii Ostrołęka zanotował kolejne zwycięstwo. Dominik Gręda pokonał Mateusza Damięckiego podczas gali Real Fight Night, która odbyła się w Pabianicach. 19-latek okazał się lepszy od rywala z Łodzi, wygrywając z nim przed czasem.

To już pewne. Gala MMA w Ostrołęce. Znamy datę!

To już pewne. Gala MMA w Ostrołęce. Znamy datę!

Kolejne duże wydarzenie sportów walki zagości w Ostrołęce. Rąbka tajemnicy zdradził Łukasz Kulik. Prezydent miasta spotkał się dzisiaj z Tomaszem Babilońskim. Panowie rozmawiali o organizacji gali Babilon MMA w ramach obchodów 650-lecia naszego miasta. 

Domian, Kowalczyk, Nalewajk ze złotem. Srebro Domiana, brąz Gohari i Chludzińskiego

Domian, Kowalczyk, Nalewajk ze złotem. Srebro Domiana, brąz Gohari i Chludzińskiego

Za przedstawicielami Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate kolejna edycja Mazowieckiej Ligi Karate. Tym razem zawodnicy klubów zrzeszonych w OZKKWM udali się do Góry Kalwarii, aby konkurować o miano najlepszych w naszym województwie. MKKK reprezentowało 10 zawodników, którzy zdobyli łącznie sześć medali.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo