« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 31 marca 2023 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2022: Karol Bieńkowski na 10. pozycji (wideo)

Karol Bieńkowski reprezentujący barwy klubu UMKS Victoria Ostrołęka zajął dziesiąte miejsce w plebiscycie Sportowca Roku 2022 uzyskując 322 głosy


Karol jest jednym z najbardziej perspektywicznych zawodników Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka w sekcji kickboxingu. Sezon 2022 na długo zapadnie w pamięci tego zawodnika.

O swoim nieprzeciętnym talencie dał znać w marcu, podczas Ligi Kickboxingu i Boksu, odbywającej się w Warszawskim Klubie Palestra. Był to zarazem jego debiut w formule K1. 18-latek na warszawskiej ziemi udowodnił, że żadna presja nie jest mu straszna, a w ringu prezentował się niczym „stary wyjadacz”. Zdecydowanie wygrywając wszystkie rudny pokazał, że drzemie w nim ogromny potencjał.

Tytaniczna praca wykonana na treningach pod czujnym okiem Daniela Zaręby zaowocowała w kolejnych starciach. Młody wojownik święcił trumfy podczas Ligi Sportów Walki Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Wyszkowie oraz w Ostrołęce. Jego dłoń powędrowała także w górę podczas 77 edycji Grandy K1, najprężniej działającej Ligi Kickboxingu w Polsce.

Nagrodę wręczyli: radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski i radny miasta Ostrołęki Jan Rzewnicki.

W siódmej edycji plebiscytu 85 kandydatek i kandydatów walczyło o miano najpopularniejszego Sportowca Roku 2022 w Regionie. W sumie czytelnicy oddali niemal 13 tys. głosów.

Odsłon: 2629
Komentarzy: 0
11:28, 17.03.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2022: Martyna Narewska z zaszczytnym tytułem (wideo)

Sportowiec Roku 2022: Martyna Narewska z zaszczytnym tytułem (wideo)

Martyna Narewska będąc nadal bardzo młodą zawodniczką już jest zaliczana do grona najlepszych seniorek w kraju, a także należy do ścisłej czołówki europejskiej w swojej kategorii wiekowej. 

Sportowiec Roku 2022: Jakub Piórkowski z wyróżnieniem (wideo)

Sportowiec Roku 2022: Jakub Piórkowski z wyróżnieniem (wideo)

Podczas Gali Finałowej plebiscytu Sportowiec Roku 2022 Kapituła przyznała szereg nagród. Jedna z nich trafiła w ręce Jakub Piórkowskiego, czyli skoczka wzwyż reprezentującego klub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka. Wyróżnienie przyznał burmistrz Ostrowi Mazowieckiej - Jerzy Bauer.

Sportowiec Roku 2022: Michał Radomski Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2022: Michał Radomski Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Przed Michałem Radomskim rysuje się świetlana przyszłość ma koszykarskich parkietach. Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2022 uznała reprezentanta Miejskiego Klubu Sportowego Ostrowianka Ostrów Mazowiecka za Sportowe Odkrycie Roku.

Sportowiec Roku 2022: Radosław Bloch Trenerem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2022: Radosław Bloch Trenerem Roku (wideo)

Znamy kolejne rozstrzygnięcia plebiscytu Sportowca Roku 2022. Kapituła przyznała nagrodę Trenera Roku, którą odebrał szkoleniowiec młodych szczypiornistów z Ostrołęki - Radosław Bloch.

Sportowiec Roku 2022: UMKS Trójka Ostrołęka Drużyną Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2022: UMKS Trójka Ostrołęka Drużyną Roku (wideo)

W plebiscycie Sportowiec Roku 2022 nagroda dla drużyny roku trafiła do ekipy, która w ubiegłym sezonie dokonała historycznej rzeczy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama



Najnowsze wideo