« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 31 marca 2023 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2022: Julia Sojma wywalczyła 7. Miejsce (wideo)

Reprezentantka Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec „Progres” Julia Sojma wywalczyła siódme miejsce w plebiscycie Sportowca Roku 2022. Julia cieszyła się dużą sympatią czytelników otrzymując 840 głosów.


Julia jest niezwykle utalentowaną zawodniczką Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec „Progres” specjalizująca się w cheerleadingu sportowym. Młoda sportsmenka w 2022 roku odnosiła największe sukcesy w dotychczasowej karierze sportowej. Pierwszy medal w sezonie 2022 wylądował w jej kolekcji w połowie czerwca i co warto podkreślić był to od razu krążek koloru złotego. Zawodniczka ostrołęckiej ekipy okazała się najlepsza w klasyfikacji Kadetki Starsze Solo Baton podczas Ogólnopolskiego Turnieju Mażoretek AD ASTRA w Płońsku. Życiowy sukces podopieczna Żanety Cwaliny-Śliwowskiej osiągnęła na Pucharze Świata - Montecatini Terme 2022. Włoski klimat wyraźnie pasował zawodniczce, ponieważ udało jej się wywalczyć srebrny medal w konkurencji Solo baton kadetki, a także wraz z koleżankami z formacji cieszyła się z zajęcia piątej pozycji w kategorii Trio baton juniorki. Medal zawodów rangi Pucharu Świata chciałby mieć każdy sportowiec. Mimo młodego wieku jej ta sztuka już się udała.

W siódmej edycji plebiscytu 85 kandydatek i kandydatów walczyło o miano najpopularniejszego Sportowca Roku 2022 w Regionie. W sumie czytelnicy oddali niemal 13 tys. głosów.

Odsłon: 2430
Komentarzy: 0
15:21, 18.03.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2022: Martyna Narewska z zaszczytnym tytułem (wideo)

Sportowiec Roku 2022: Martyna Narewska z zaszczytnym tytułem (wideo)

Martyna Narewska będąc nadal bardzo młodą zawodniczką już jest zaliczana do grona najlepszych seniorek w kraju, a także należy do ścisłej czołówki europejskiej w swojej kategorii wiekowej. 

Sportowiec Roku 2022: Jakub Piórkowski z wyróżnieniem (wideo)

Sportowiec Roku 2022: Jakub Piórkowski z wyróżnieniem (wideo)

Podczas Gali Finałowej plebiscytu Sportowiec Roku 2022 Kapituła przyznała szereg nagród. Jedna z nich trafiła w ręce Jakub Piórkowskiego, czyli skoczka wzwyż reprezentującego klub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka. Wyróżnienie przyznał burmistrz Ostrowi Mazowieckiej - Jerzy Bauer.

Sportowiec Roku 2022: Michał Radomski Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2022: Michał Radomski Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Przed Michałem Radomskim rysuje się świetlana przyszłość ma koszykarskich parkietach. Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2022 uznała reprezentanta Miejskiego Klubu Sportowego Ostrowianka Ostrów Mazowiecka za Sportowe Odkrycie Roku.

Sportowiec Roku 2022: Radosław Bloch Trenerem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2022: Radosław Bloch Trenerem Roku (wideo)

Znamy kolejne rozstrzygnięcia plebiscytu Sportowca Roku 2022. Kapituła przyznała nagrodę Trenera Roku, którą odebrał szkoleniowiec młodych szczypiornistów z Ostrołęki - Radosław Bloch.

Sportowiec Roku 2022: UMKS Trójka Ostrołęka Drużyną Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2022: UMKS Trójka Ostrołęka Drużyną Roku (wideo)

W plebiscycie Sportowiec Roku 2022 nagroda dla drużyny roku trafiła do ekipy, która w ubiegłym sezonie dokonała historycznej rzeczy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo