« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 31 marca 2023 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2022: Kacper Gnatkowski na 6. pozycji (wideo)

Świetnie prosperujący reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego Predator MMA Myszyniec Kacper Gnatkowski zajął szóstą lokatę w plebiscycie Sportowca Roku uzyskując 938 głosów.


Sezon 2022 był dla Kacpra przełomowy. O tym, że mieszkaniec gminy Kadzidło nie boi się wyzwań niech świadczy fakt, iż na swój pierwszy start w ubiegłym roku wybrał od razu imprezę rangi Mistrzostw Polski. W lutym na Mistrzostwach Polski w BJJ NO GI w Poznaniu fighter zajął drugie miejsce. Jego ulubionym miesiącem w 2022 roku był bez wątpienia kwiecień. Najpierw wystartował na III Mistrzostwach MMA w Warszawie. Był to zarazem jego debiut w formule MMA. Premierowy występ wyszedł jak z bajki. Podopieczny swojego ojca Rafała do domu wrócił z tytułem Mistrza Polski MMA w kategorii kadet do 52 kg. Jak się okazało nie był to jedyny medal rangi mistrzostw Polski zdobyty przez młodego zawodnika w kwietniu. Podczas Mistrzostw Polski ADCC na szyi zawodnika z Siarczej Łąki w gminie Kadzidło zawisł srebrny krążek. Do swojego dorobku dorzucił jeszcze kilka medali z imprez ogólnopolskich w MMA, BJJ oraz grapplingu.

W siódmej edycji plebiscytu 85 kandydatek i kandydatów walczyło o miano najpopularniejszego Sportowca Roku 2022 w Regionie. W sumie czytelnicy oddali niemal 13 tys. głosów.

Odsłon: 3807
Komentarzy: 0
15:22, 18.03.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2022: Martyna Narewska z zaszczytnym tytułem (wideo)

Sportowiec Roku 2022: Martyna Narewska z zaszczytnym tytułem (wideo)

Martyna Narewska będąc nadal bardzo młodą zawodniczką już jest zaliczana do grona najlepszych seniorek w kraju, a także należy do ścisłej czołówki europejskiej w swojej kategorii wiekowej. 

Sportowiec Roku 2022: Jakub Piórkowski z wyróżnieniem (wideo)

Sportowiec Roku 2022: Jakub Piórkowski z wyróżnieniem (wideo)

Podczas Gali Finałowej plebiscytu Sportowiec Roku 2022 Kapituła przyznała szereg nagród. Jedna z nich trafiła w ręce Jakub Piórkowskiego, czyli skoczka wzwyż reprezentującego klub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka. Wyróżnienie przyznał burmistrz Ostrowi Mazowieckiej - Jerzy Bauer.

Sportowiec Roku 2022: Michał Radomski Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2022: Michał Radomski Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Przed Michałem Radomskim rysuje się świetlana przyszłość ma koszykarskich parkietach. Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2022 uznała reprezentanta Miejskiego Klubu Sportowego Ostrowianka Ostrów Mazowiecka za Sportowe Odkrycie Roku.

Sportowiec Roku 2022: Radosław Bloch Trenerem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2022: Radosław Bloch Trenerem Roku (wideo)

Znamy kolejne rozstrzygnięcia plebiscytu Sportowca Roku 2022. Kapituła przyznała nagrodę Trenera Roku, którą odebrał szkoleniowiec młodych szczypiornistów z Ostrołęki - Radosław Bloch.

Sportowiec Roku 2022: UMKS Trójka Ostrołęka Drużyną Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2022: UMKS Trójka Ostrołęka Drużyną Roku (wideo)

W plebiscycie Sportowiec Roku 2022 nagroda dla drużyny roku trafiła do ekipy, która w ubiegłym sezonie dokonała historycznej rzeczy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo