Piątek, 3 maja 2024 r., imieniny Marii, Aleksandra, Stanisława

Elektro-Energetyka mistrzem. Szczepanek, Kuzia, Szczęsny, Szczechowiak, Stepnowski z nagrodami (zdjęcia)

W miniony piątek odbył się Turniej Animatorów Piłki Nożnej o puchar prezydenta Ostrołęki - Łukasza Kulika oraz przewodniczącego Rady Miasta - Wojciecha Zarzyckiego. Najlepsi okazali się gracze Elektro-Energetyki.

Uczestnicy zostali przywitani przez Wojciecha Zarzyckiego, który otrzymał puchar zdobyty przez poprzednich triumfatorów - żołnierzy z 2 OREL Przasnysz. Inaugurację turnieju rozpoczęli młodzi adepci Akademii Młodego Piłkarza, którzy wyprowadzili drużyny na boisko. Zwycięzcą turnieju została drużyna Elektro-Energetyki, która w finale pokonała faworyzowaną Turbinę 2:1. W meczu o trzecie miejsce ZK Przytuły pokonały 1:0 X-Car. Następne miejsca zajęli: KMP Ostrołęka, Tamers Olszewo-Borki, AMP Piecar, 2 OREL Przasnysz.

Nagrody specjalne otrzymali Marek Szczęsny i Michał Stepnowski z Elektro-Energetyki. Zwycięzców turnieju dekorowała wiceprezydent Marta Głosek, wręczając animatorom sportu puchary, statuetki, medale i liczne nagrody.

Uczestnicy i kibice podkreślali, że turniej był profesjonalnie zorganizowany i odbył się w miłej, przyjaznej atmosferze. Organizator Włodzimierz Kąkiel, dziękuje dyrekcji MOSiR Ostrołęka, obsłudze technicznej i medycznej, a także spikerowi Łukaszowi Cichowskiemu za wsparcie organizacyjne.

Nagrody indywidualne
Król strzelców - Szymon Szczepanek (Elektro-Energetyka)
Najlepszy zawodnik - Paweł Kuzia (Turbina)
Najlepszy młodzieżowiec - Kacper Szczęsny (Elektro-Energetyka)
Najlepszy bramkarz - Sebastian Szczechowiak (ZK Przytuły Stare)
Najlepszy obrońca - Michał Stepnowski (Elektro-Energetyka)

Więcej zdjęć: Turniej Animatorów Piłki Nożnej o puchar prezydenta Ostrołęki oraz przewodniczącego Rady Miasta

Odsłon: 12349