« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 9 grudnia 2023 r., imieniny Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Guillermo Meyssonnier zwycięzcą wakacyjnego turnieju tenisa stołowego

W ostatnich dniach odbył się wakacyjny turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży do lat 13 pod honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika.
Zmagania w hali sportowo-widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia rozpoczęły się kilka minut po godzinie 10. Po wylosowaniu turniejowej drabinki wystartowały premierowe starcia. Mecze toczyły się do trzech wygranych setów, do 11 punktów. Już od pierwszych odbić widać było duży zapał oraz zaangażowanie wśród uczestników. Spotkania obfitowały w ciekawe wymiany oraz częste zwroty akcji.

Reklama

Do fazy finałowej rozgrywek dostało się czterech zawodników: Guillermo Meyssonnier, Antoni Chrzczonowski, Alan Dobkowski oraz Eryk Maciejewski. Bezkonkurencyjny w tej stawce okazał się Guillermo Meyssonnier, który w całym turnieju odniósł komplet zwycięstw. Tuż za jego plecami uplasował się Alan Dobkowski, a grono medalistów uzupełnił Antoni Chrzczonowski. Na czwartym miejscu rozgrywki ukończył Eryk Maciejewski.

Po zakończeniu rywalizacji wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe, które ufundował prezydent Łukasz Kulik. Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym zawodnikom oraz zachęcamy do wzięcia udziału w pozostałych zajęciach oraz turniejach organizowanych w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2023”.

Odsłon: 8119
Komentarzy: 0
12:48, 12.07.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w tenisa

Zagraj w tenisa

Na 10 grudnia planowana jest druga odsłona Grand Prix 2023/2024 w tenisie stołowym. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji.

Masz rakietkę? Zagraj w Baranowie

Masz rakietkę? Zagraj w Baranowie

Już 26 listopada o godz. 9:00 rozpocznie się II Gminny Turniej Tenisa Stołowego o puchar Starosty Ostrołęckiego. Organizatorzy zapraszają chętnych do wzięcia udziału w zmaganiach. Rywalizacja odbędzie się w hali w Baranowie. 

Tenisiści uczcili pamięć Barbary Pawelczyk (zdjęcia)

Tenisiści uczcili pamięć Barbary Pawelczyk (zdjęcia)

Ponad 70 uczestników zjawiło się w hali sportowo-widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia, by wziąć udział w VI Memoriale Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym pod honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika i przewodniczącego Rady Miasta Wojciecha Zarzyckiego. 

VI Memoriał Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym. Zapisz się już dzisiaj

VI Memoriał Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym. Zapisz się już dzisiaj

Przed nami VI Memoriał Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym pod honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika oraz przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Organizatorem zawodów jest miasto Ostrołęka wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Ostrołęce.

Michał Bedra Mistrzem Ostrołęki w tenisie ziemnym (zdjęcia, wideo)

Michał Bedra Mistrzem Ostrołęki w tenisie ziemnym (zdjęcia, wideo)

Nagrodę główną (5 tys. zł) otrzymał Michał Bedra z Warszawy i został tenisowym Mistrzem Ostrołęki. W finale pokonał Pawła Dzikiewicza z Białegostoku (2,2 tys. zł). W półfinale Bedra pokonał Wiktora Kosowskiego z Łomży, a Dzikiewicz wygrał z Jakubem Osowskim z Ełku

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo