Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r., imieniny Piotra, Rity, Angeliny

Sen o potędze ekipy "Złotego". Lider i bez jednego wygrał! (zdjęcia, wideo)

Trwa znakomita passa zespołu z Troszyna. KS CK Troszyn wybrał się do Unina i wygrał. Jedynego gola zdobył Daniel Charkiewicz, który najlepiej odnalazł się w polu karnym. Lider IV ligi dokonał czegoś niecodziennego, bo niemal cały mecz w osłabieniu.

Podopieczni Michała Złotkowskiego musieli radzić sobie bez jednego zawodnika przez ponad 90 minut, doliczając dodatkowy czas spotkania. Już w 3 minucie Michał Subczyński był zmuszony do interwencji poza polem karnego. Sfaulował gracza miejscowych i musiał zejść z boiska. Jego miejsce między słupkami zajął Michał Sobieski. Spisał się bez zarzutu. Raz z pomocą przyszedł słupek, raz poprzeczka, a kilkukrotnie udowodnił, iż zna się na swoim fachu.

Trzeba przyznać, iż ekipa z Troszyna grała mądrze. W defensywie radziła sobie pewnie. Z pewnością pomogło wąskie boisko. W takich warunkach zawsze łatwiej o grę w obronie. Miejscowi próbowali złamać naszych, ale się nie udało.

Gracze KS CK dowieźli dobry wynik do końcowego gwizdka. Jak wielka była ich radość z trzech punktów na trudnym terenie będą świadczyć filmy, ale to dopiero wieczorem. Troszynianie mają lidera. Nie zamierzają się zatrzymywać. Triumfowali z niewygodnym przeciwnikiem. Po radości w szatni był czas na pizzę, a później podróż do domów.

Wilga Garwolin - KS CK Troszyn 0:1 (0:1)
Bramka: Charkiewicz 27'.
KS CK Troszyn: Subczynski - Dmitruk, Gąska, Szyszkowski, Poreda, Ruiz, Sitek, Wierzbowski (58' Drężek, 90' Costa), Charkiewicz (70' Caceres), J. Tyska, Faracov (3' Sobieski).
Żółta kartka: Szyszkowski.
Czerwona kartka: Subczyński 3', za faul.

Wilga Garwolin - KS CK Troszyn 0:1

Więcej zdjęć: Wilga Garwolin - KS CK Troszyn 0:1

Odsłon: 13021