« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 1 października 2023 r., imieniny Danuty, Remigiusza, Romana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobry sprawdzian naszych siatkarzy

Gracze SPS Volley Ostrołęka przygotowujący się do drugoligowych zmagań wybrali się do Międzyrzeca Podlaskiego. Podopieczni Arkadiusza Piasty rozegrali dwa mecze w ramach II Memoriału Mariana Mikołajczuka.
Ostrołęczanie w meczu półfinałowym pokonali Necko Augustów. W najważniejszym spotkaniu dnia nasi siatkarze musieli uznać wyższość Enea KKS Kozienica. Siatkarze SPS Volley zajęli drugie miejsce. Na trzecim miejscu uplasował się Necko Augustów, zaś stawkę zamknęli gospodarze - UKS Trójka Międzyrzec Podlaski. Co ciekawe, wszystkie ekipy będą rywalami naszych w meczach o punkty w nowym sezonie.

Reklama

Start rozgrywek został przewidziany na 30 września. Wówczas SPS Volley zagra na wyjeździe z Metro Family Warszawa. Tydzień później na Kurpie przyjedzie inna z ekip ze stolicy - MOS Wola Tramwaje Warszawskie.

Odsłon: 1622
Komentarzy: 0
11:35, 17.09.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Chcesz trenować siatkówkę? To możliwe w Nike

Chcesz trenować siatkówkę? To możliwe w Nike

OTPS Nike Ostrołęka zaprasza na treningi piłki siatkowej dla dziewcząt. - Z nami się nie nudzisz! Ciekawa forma zajęć, wykwalifikowana kadra trenerska, możliwość wyjazdów na turnieje towarzyskie i mistrzowskie, udział w obozach sportowych. Przyjdź, zobacz, potrenuj, na pewno zostaniesz z nami na dłużej - mówi Dariusz Piersa, jeden ze szkoleniowców.

Siatkarze z dofinansowaniem

Siatkarze z dofinansowaniem

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik przyznał dofinansowanie Klubowi Sportowemu Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Volley Ostrołęka na udział w rozgrywkach II ligi seniorów w 2023 roku. Wysokość dotacji to 153 200 zł.

Przedsezonowe szlify Olimpu (zdjęcia)

Przedsezonowe szlify Olimpu (zdjęcia)

Młodzicy Olimpu Ostrołęka wybrali się do stolicy na spotkanie z MKS-em MDK Warszawa. W stawce zameldowało się osiem drużyn. Pierwsza drużyna OIimpu uplasowała się na czwartej pozycji.

Ostrołęczanin mistrzem Europy. Wymowna data!

Ostrołęczanin mistrzem Europy. Wymowna data!

Reprezentacja Polski w siatkówce wywalczyła mistrzostwo Europy. W meczu finałowym biało-czerwoni pokonali 3:0 reprezentację Włoch. Po 14 latach Polska sięgnęła po złoto. W kadrze nie mogło zabraknąć Grzegorza Łomacza - ostrołęczanina, wychowanka Olimpu Ostrołęka.

Grób naszego mistrza (zdjęcia)

Grób naszego mistrza (zdjęcia)

Właśnie dzisiaj przypada 18. rocznica śmierci Arkadiusza Gołasia. Ostrołęczanin zginął w wypadku samochodowym. Jechał do Włoch na prezentacje do nowego klubu. W jego ostatniej drodze uczestniczyło wielu siatkarzy, ludzi siatkówki oraz kilka tysięcy mieszkańców naszego miasta. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo