« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 1 października 2023 r., imieniny Danuty, Remigiusza, Romana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Daria Dobkowska ze srebrem. Patryk Pędzich z brązem

6 września w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza U-16. W zawodach wystartowała dziewięcioosobowa reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. Podopieczni Bartosza Witkowskiego, Michała Zawojka, Katarzyny i Konrada Szuster wywalczyli dwa medale oraz wiele rekordów życiowych.




Najlepiej zaprezentowała się Daria Dobkowska, która w wieloskoku z wynikiem 9,93 m wywalczyła wicemistrzostwo Mazowsza. Brąz odebrał Patryk Pędzich, który w tej samej konkurencji uzyskał rezultat 11,38 m. 

Reklama

Piąte miejsce w rzucie dyskiem z rekordem życiowym 31,30 m wywalczył Michał Wiśniewski, podobnie jak Tomasz Grabowski na 2000 m. Jego wynik 6:31,72 s jest "życiówką" zdolnego lekkoatlety.

Szóste miejsce w pchnięciu kulą (9,02 m) oraz na 100 m (13,92 s - rekord życiowy) wywalczyła Roksana Antosiak. To samo miejsce w skoku w dal (4,56 m - rekord życiowy) oraz na 300 m (48,51 s) zajęła Adrianna Kozłowska.

Pozostałe wyniki
- Joanna Szymańska 300 m - 47,05 s
- Maja Grabowska 300 m - 48,17 s
- Marta Tłoczkowska 600 m - 1:53,67 s
- Nadia Lubowiecka 600 m - 1:56,05 s 

Odsłon: 3066
Komentarzy: 0
13:50, 17.09.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobry start Miłosza i Michała. 'Życiówka' Wiśniewskiego

Dobry start Miłosza i Michała. "Życiówka" Wiśniewskiego

Dwóch zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wzięło udział w zawodach zakończenia sezonu lekkoatletycznego, które odbyły się na stadionie stołecznego AWF-u.

Kornelia Rusiłowicz jest niesamowita. Mamy wicemistrzynię Polski!

Kornelia Rusiłowicz jest niesamowita. Mamy wicemistrzynię Polski!

Wielki sukces zawodniczki Siódemki Ostrołęka. Podopieczna Dariusza Dąbrowskiego wywalczyła srebrny medal podczas Mistrzostw Polski Młodziczek U-16 na swoim koronnym dystansie 2000 m. 

Dobry debiut Grabowskiego

Dobry debiut Grabowskiego

W miniony weekend w Słubicach odbyły się Mistrzostwa Polski U-16 w lekkiej atletyce. W stawce nie mogło zabraknąć przedstawiciela Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyka Elektro-Energetyka.

Rekordowa liczba uczestników testu Coopera (zdjęcia)

Rekordowa liczba uczestników testu Coopera (zdjęcia)

W minioną sobotę w pierwszym dniu rozpoczynającego się Europejskiego Tygodnia Sportu, na stadionie miejskim w Ostrołęce zorganizowany został Test Coopera dla Wszystkich. Była to już ósma edycja testu służąca do oceny poziomu wydolności organizmu społeczności lokalnej, który polegał na 12-minutowym nieprzerwanym biegu. 

Srebro Rusiłowicz. Rekord życiowy Mrozka

Srebro Rusiłowicz. Rekord życiowy Mrozka

16 września w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Młodzików w lekkiej atletyce. W stawce zaprezentowała się świeżo upieczona rekordzistka Polski na 2000 m z UKS Siódemka - Kornelia Rusiłowicz.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama



Najnowsze wideo