« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 1 października 2023 r., imieniny Danuty, Remigiusza, Romana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udane starty zawodników UKS Clan

16 września zawodnicy UKS Clan wzięli udział w Mistrzostwach Mazowsza U-16 w Warszawskiej Lidze LA. Nasi przedstawiciele w Ciechanowie zaprezentowali się z dobrej strony. Wszyscy poprawili swoje rekordy życiowe i zapewnili sobie starty w finałach.
Najwyżej uplasował się Przemysław Kwiatkowski, który zajął czwarte miejsce w rzucie dyskiem wynikiem 31,53 m (rekord życiowy) oraz piątą lokatę w rzucie oszczepem 38,02 m, poprawiając swój rekord życiowy prawie o 5 m. Tymi wynikami ustanowił też rekordy klubu. Przemysław Kwiatkowski jest uczniem II LO Ostrołęka. 

Reklama

Na szóstym miejscu w biegu na 300 m przez płotki wynikiem 62.85 s uplasowała się Laura Pych (SP1) (rekord klubu). Wojciech Jankowski (SP10) w finale rzutu dyskiem wynikiem 22,63 zajął ósme miejsce, a w rzucie oszczepem osiągnął wynik 26,22 m. Poprawił swoje rekordy życiowe w obydwu konkurencjach prawie o 2 metry.  W zawodach wzięła udział również Wiktoria Błaszczak (SP1) z rocznika 2010. Ustanowiła rekord życiowy w biegu na 100 m 15,40 s oraz w wieloskoku osiągnęła wynik 8,17 m.

W niedzielę podczas Ligi Lekkoatletycznej w Warszawie Szymon Sadłowski, uczeń II LO w Ostrołęce, ustanowił rekord życiowy i rekord klubu w biegu na 400 m - 54,46 s.

Odsłon: 3165
Komentarzy: 0
09:19, 18.09.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobry start Miłosza i Michała. 'Życiówka' Wiśniewskiego

Dobry start Miłosza i Michała. "Życiówka" Wiśniewskiego

Dwóch zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wzięło udział w zawodach zakończenia sezonu lekkoatletycznego, które odbyły się na stadionie stołecznego AWF-u.

Kornelia Rusiłowicz jest niesamowita. Mamy wicemistrzynię Polski!

Kornelia Rusiłowicz jest niesamowita. Mamy wicemistrzynię Polski!

Wielki sukces zawodniczki Siódemki Ostrołęka. Podopieczna Dariusza Dąbrowskiego wywalczyła srebrny medal podczas Mistrzostw Polski Młodziczek U-16 na swoim koronnym dystansie 2000 m. 

Dobry debiut Grabowskiego

Dobry debiut Grabowskiego

W miniony weekend w Słubicach odbyły się Mistrzostwa Polski U-16 w lekkiej atletyce. W stawce nie mogło zabraknąć przedstawiciela Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyka Elektro-Energetyka.

Rekordowa liczba uczestników testu Coopera (zdjęcia)

Rekordowa liczba uczestników testu Coopera (zdjęcia)

W minioną sobotę w pierwszym dniu rozpoczynającego się Europejskiego Tygodnia Sportu, na stadionie miejskim w Ostrołęce zorganizowany został Test Coopera dla Wszystkich. Była to już ósma edycja testu służąca do oceny poziomu wydolności organizmu społeczności lokalnej, który polegał na 12-minutowym nieprzerwanym biegu. 

Srebro Rusiłowicz. Rekord życiowy Mrozka

Srebro Rusiłowicz. Rekord życiowy Mrozka

16 września w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Młodzików w lekkiej atletyce. W stawce zaprezentowała się świeżo upieczona rekordzistka Polski na 2000 m z UKS Siódemka - Kornelia Rusiłowicz.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo