« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 1 października 2023 r., imieniny Danuty, Remigiusza, Romana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Najlepsze w życiu rzuty Dembińskiego i Kalinowskiego

Dwóch zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wzięło udział w finale Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2023. W stawce zaprezentowali się Miłosz Dembiński i Daniel Kalinowski.

Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów na stadionie stołecznego AWF-u wystąpili w konkursie rzutu dyskiem (1,5 kg). Obaj ustanowili rekordy życiowe.

Reklama

W najlepszym podejściu Miłosz Dembiński posłał dysk na odległość 44,59 m, zaś Daniel Kalinowski uzyskał 41,80 m.

Odsłon: 2316
Komentarzy: 0
09:25, 18.09.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobry start Miłosza i Michała. 'Życiówka' Wiśniewskiego

Dobry start Miłosza i Michała. "Życiówka" Wiśniewskiego

Dwóch zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wzięło udział w zawodach zakończenia sezonu lekkoatletycznego, które odbyły się na stadionie stołecznego AWF-u.

Kornelia Rusiłowicz jest niesamowita. Mamy wicemistrzynię Polski!

Kornelia Rusiłowicz jest niesamowita. Mamy wicemistrzynię Polski!

Wielki sukces zawodniczki Siódemki Ostrołęka. Podopieczna Dariusza Dąbrowskiego wywalczyła srebrny medal podczas Mistrzostw Polski Młodziczek U-16 na swoim koronnym dystansie 2000 m. 

Dobry debiut Grabowskiego

Dobry debiut Grabowskiego

W miniony weekend w Słubicach odbyły się Mistrzostwa Polski U-16 w lekkiej atletyce. W stawce nie mogło zabraknąć przedstawiciela Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyka Elektro-Energetyka.

Rekordowa liczba uczestników testu Coopera (zdjęcia)

Rekordowa liczba uczestników testu Coopera (zdjęcia)

W minioną sobotę w pierwszym dniu rozpoczynającego się Europejskiego Tygodnia Sportu, na stadionie miejskim w Ostrołęce zorganizowany został Test Coopera dla Wszystkich. Była to już ósma edycja testu służąca do oceny poziomu wydolności organizmu społeczności lokalnej, który polegał na 12-minutowym nieprzerwanym biegu. 

Srebro Rusiłowicz. Rekord życiowy Mrozka

Srebro Rusiłowicz. Rekord życiowy Mrozka

16 września w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Młodzików w lekkiej atletyce. W stawce zaprezentowała się świeżo upieczona rekordzistka Polski na 2000 m z UKS Siódemka - Kornelia Rusiłowicz.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo