« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 9 grudnia 2023 r., imieniny Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tomasz Ambroziak wicemistrzem Polski Masters w pływaniu

(fot. UŚKS Ostrołęka)

W Łodzi w dniach 10-12 listopada na długim basenie odbyły się zimowe Mistrzostwa Polski Masters w pływaniu. W zawodach wystartował zawodnik z UŚKS Ostrołęka Tomasz Ambroziak


Zanotował on znakomity start zdobywając dwa medale i tytuł wicemistrza Polski. Srebrny medal zdobył na dystansie 1500 m stylem dowolnym i tym samym, został wicemistrzem Polski w kategorii wiekowej 50-59 lat oraz na 200 m stylem zmiennym zdobywając brązowy medal w tej konkurencji.

Reklama

Jak dodaje trener Jakub Janczewski poziom mistrzostw był bardzo wysoki i tym bardziej cieszą medale zdobyte dla Ostrołęki.

Odsłon: 1679
Komentarzy: 0
10:24, 16.11.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Medale i rekordy życiowe Zuzi i Antka 

Medale i rekordy życiowe Zuzi i Antka 

W ostatni weekend zawodnicy UKS-u Piątka Ostrołęka uczestniczyli w drugich eliminacjach Ogólnopolskich Zawodów Pływackich dla dzieci w ramach programu OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA w sezonie 2023/2024, które odbyły się na pływalni Aqua w Lublinie. 

Paweł Ościłowski z czterema medalami mistrzostw Polski. A do tego rekord kraju! (zdjęcia)

Paweł Ościłowski z czterema medalami mistrzostw Polski. A do tego rekord kraju! (zdjęcia)

Zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka wystartowali w Zimowych Mistrzostwach Polski Młodzików Młodszych w sportowym ratownictwie wodnym, które odbyły się w Szczecinie. W skład reprezentacji WOPR-OS weszli : Anna Grabowska, Julia Ościłowska, Michał Małkowski, Paweł Ościłowski. 

Dziewięć medali Piątki

Dziewięć medali Piątki

W minioną sobotę zawodnicy UKS-u Piątki Ostrołęka uczestniczyli w zawodach pływackich "U Ciecha" pod patronatem prezydenta Ciechanowa Krzysztofa Kosińskiego. W dwóch blokach udział wzięło 499 zawodniczek i zawodników z 30 klubów pływackich.

20 medali Piątki (zdjęcia)

20 medali Piątki (zdjęcia)

Pływalnia kryta w Ostrołęce była areną XI Otwartych Mistrzostw Ostrołęki w Pływaniu, zorganizowanych przez klub pływacki UKS Piątka Ostrołęka wraz z klubem ratownictwa wodnego WOPR-OS i Parkiem Wodnym MOSiR. W klasyfikacji medalowej UKS Piątka uplasował się na trzecim miejscu z dorobkiem 20 medali (7 złotych, 8 srebrnych, 5 brązowych).

Bieżuński z finałami, Bieżuńska i Szporak z rekordami

Bieżuński z finałami, Bieżuńska i Szporak z rekordami

Pracowity miesiąc mają za sobą zawodnicy klubu pływackiego Squatina Ostrołęka. W ostatnim czasie podopieczni Mai i Leszka Bieżuńskich startowali w silnie obsadzonych zawodach we Wrocławiu, w Mławie oraz Łomży.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo