« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 9 grudnia 2023 r., imieniny Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piotr Pojawa na Mistrzostwach Świata w judo

(fot. Tanuki Judo)

Mistrzostwa Świata Weteranów w Judo w Zjednoczonych Emiratach Arabskich przyciągnęły 973 uczestników, 852 zawodników i 121 zawodniczek z 63 krajów. Tak imponująca liczba startujących pokazała, że impreza cieszyła się ogromną popularnością.


- Powiat oraz Ostrołękę reprezentował Piotr Pojawa, który rywalizował w kategorii wagowej do 81 kg. Start w zawodach tak dużej rangi to olbrzymie wyróżnienie i spełnienie marzeń. Tym razem nie udało się zdobyć upragnionego medalu. Doskonale wiemy, że ciężką pracą można osiągnąć sukces i obiecujemy, że kiedyś do naszego klubu zawita medal Mistrzostw Świata w Judo. Wyciągamy wnioski i trenujemy dalej - poinformował klub Tanuki Judo.

Reklama

Reprezentację Polski reprezentowało szesnastu zawodników i jedna zawodniczka.

Odsłon: 2943
Komentarzy: 1
11:38, 16.11.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szymon wicemistrzem Polski! Jakubowski, Piersa, Dębowski, Kamiński z medalami (zdjęcia)

Szymon wicemistrzem Polski! Jakubowski, Piersa, Dębowski, Kamiński z medalami (zdjęcia)

10-osobowa reprezentacja Ostrołęka Fight Academy wzięła udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski low kick oraz w Pucharze DFN. Zmagania odbyły się w Bartoszycach/Bezledach.

Ekipa Gnatkowskiego pokazała siłę Kurpi! (zdjęcia)

Ekipa Gnatkowskiego pokazała siłę Kurpi! (zdjęcia)

III Mikołajkowy Turniej w BJJ GI & NO GI dla dzieci i młodzieży za przedstawicielami Predatora MMA Myszyniec. 22-osobowa ekipa Rafała Gnatkowskiego wybrała się do Mińska Mazowieckiego. W sumie wywalczyła 20 medali!

Gala Sparta. Wiemy, kto zawalczy!

Gala Sparta. Wiemy, kto zawalczy!

Czas na ósmą edycję gali Sparta. Zapraszamy do Baranowa. To już 9 grudnia. Hala widowiskowo-sportowa w Baranowie zmieni się w arenę starć wojowników. Przed nami duże emocje. Organizatorem wydarzenia jest UMKS Warrior MMA Team. Organizatorem zmagań jest Karol Zyra, który prowadzi klub WARRIOR MMA Team. 

Za chwilę gala. 'Leć' po bilety!

Za chwilę gala. "Leć" po bilety!

Gala Sportów Walki Sparta już 9 grudnia. Hala widowiskowo-sportowa w Baranowie zmieni się w arenę starć wojowników. Przed nami duże emocje. Organizatorem wydarzenia jest UMKS Warrior MMA Team. Organizatorem zmagań jest Karol Zyra, który prowadzi klub WARRIOR MMA Team. 

Tanuki Cup. Ale to były zawody! (zdjęcia)

Tanuki Cup. Ale to były zawody! (zdjęcia)

Jesienny, a tak naprawdę zimowy Piknik Rodzinny Tanuki Judo przeszedł do historii. Zawodnicy i zawodniczki mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z rówieśnikami, a to z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

» Wasze komentarze

Natalia @ 17:40, 16.11.2023r. IP: *.*.157.19

Gratulacje Panie Piotrze!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo