« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 9 grudnia 2023 r., imieniny Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Otwarte zawody w cross treningu

W siedzibie klubu CrossBox Ostrołęka, mieszczącej się w budynku WSAP przy ul. Korczaka 73 odbędą się otwarte zawody w cross treningu. Zawody są przeznaczone dla osób trenujących crossfit na każdym poziomie zaawansowania.


Będą kategorie dla osób trenujących amatorsko na co dzień w swoim klubie, ale i kategoria na poziomie zaawansowanym. Przyjadą zawodnicy z klubów w Ostrołęce, Lelisie, Łomży, Białegostoku oraz Warszawy. Uczestnicy każdej z kategorii zmierzą się z trzema eliminacyjnymi treningami crossfit, a najlepszych 4 zawodników w każdej kategorii zmierzy się w treningu finałowym każdej z kategorii. 
Otwarcie zawodów o godz. 9.00, a planowany czas zakończenia około 17.00. Zawody mają na celu wypromowanie crossfitu w naszym mieście i pokazanie że może trenować go każdy niezależnie od wieku czy kondycji. 

Reklama

Sport ten łączy w sobie gimnastykę, elementy olimpijskiego podnoszenia ciężarów oraz trening wydolnościowy i jest świetnym sposobem na wzmocnienie swojego ciała oraz przygotowanie motoryczne w innych dyscyplinach. 
Zawody mają charakter otwarty więc bardzo serdecznie zapraszamy publiczność, każdego kto chciałby pokibicować lub po prostu zobaczyć na czym polega cross trening.

Impreza odbędzie się w sobotę 18 listopada.

Odsłon: 3433
Komentarzy: 1
18:13, 16.11.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Atleta z drugim i trzecim miejscem. Władysław Niedźwiecki na podium Niemal wszyscy z rekordami! (zdjęcia)

Atleta z drugim i trzecim miejscem. Władysław Niedźwiecki na podium Niemal wszyscy z rekordami! (zdjęcia)

Mazowiecka Liga Juniorów za nami. Przedstawiciele UKS-u Atleta Ostrołęka zakończyli na miejscach na podium. Ciechanowie został rozegrany finał Mazowieckiej Ligi Juniorów w podnoszeniu ciężarów. W stawce byli nasi pod wodzą Władysława Niedźwieckiego.

Studniarski, Nowak ze srebrem, Pawlak i Bacławski z brązem

Studniarski, Nowak ze srebrem, Pawlak i Bacławski z brązem

W minioną sobotę reprezentanci Klubu Sportowego Badminton Ostrołęka zagrali w Mikołajkowym turnieju pod patronatem honorowym starosty sochaczewskiego - Grand Prix Lotka Sochaczew Vol.2. Spisali się na medal, na medale.

Weekend pod znakiem sportu

Weekend pod znakiem sportu

Wiele ciekawych wydarzeń sportowych czeka nas w nadchodzący weekend. Interesująco zapowiadają się derby regionu w lidze okręgowej. Kurpik Kadzidło podejmie wyżej notowaną ekipę z Ołdak.

Niedzielne mistrzostwa Ostrołęki. Zapisz się teraz!

Niedzielne mistrzostwa Ostrołęki. Zapisz się teraz!

W najbliższą niedzielę zostaną rozegrane V Mistrzostwa Ostrołęki w Badmintonie dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych. Zawody odbędą się w hali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 w Ostrołęce. Początek przewidziano na godz, 10:00.

Wielki sukces ostrołęckiego badmintona na Mazowszu! Zawodniczki z Łysych przeszły do historii (zdjęcia)

Wielki sukces ostrołęckiego badmintona na Mazowszu! Zawodniczki z Łysych przeszły do historii (zdjęcia)

Doskonale wypadli badmintoniści reprezentujący szkoły z naszego regionu podczas XXVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Już po raz trzeci hala Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 w Ostrołęce gościła najlepszych zawodników z całego województwa mazowieckiego. 

» Wasze komentarze

Obserwator @ 15:33, 17.11.2023r. IP: *.*.131.254

Ciekawe czy będą inne kluby

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo