« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 9 grudnia 2023 r., imieniny Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Martyna Budziłek wicemistrzynią Mazowsza

(fot. UKS Siódemka Ostrołęka)
(fot. UKS Siódemka Ostrołęka)

Wczoraj w zimowej scenerii odbyły się na obiektach warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych dla juniorów i seniorów z udziałem zawodników UKS Siódemka Ostrołęka.


W kategorii seniorek srebrny medal w biegu na 3 km wywalczyła Martyna Budziłek, która uległa jedynie wielokrotnej reprezentantce Polski (uczestniczce tegorocznych Mistrzostw Świata w Budapeszcie) Aleksandrze Płocińskiej z Kondycji Piaseczno.

Reklama

Tuż za podium - na czwartym miejscu w kategorii U-18 w biegu na 3 km był Artur Mrozek, a na tym samym dystansie, ale w seniorach Karol Rogoziński był 12.

Odsłon: 3688
Komentarzy: 0
15:49, 19.11.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobry start Kowalczyka. Od stycznia w nowym klubie

Dobry start Kowalczyka. Od stycznia w nowym klubie

Zawodnik Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka ma za sobą 95. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych. Dominik Kowalczyk pojawił się na mecie podczas zmagań w Drzonkowie pod Zieloną Górą.

III Baranowski Bieg Mikołajkowy po Zdrowie. Zapisz się już dzisiaj

III Baranowski Bieg Mikołajkowy po Zdrowie. Zapisz się już dzisiaj

Już 10 grudnia kolejny, bo już trzeci bieg mikołajkowy ulicami Baranowa. To impreza, w której mogą wziąć udział wszyscy. Organizatorzy zapraszają chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji.

Dąbrowska i Półtorak z doświadczeniami

Dąbrowska i Półtorak z doświadczeniami

Dwie zawodniczki Siódemki Ostrołęka wzięły udział w Halowej Olimpiadzie Lekkoatletyki dla Każdego. W Spale zaprezentowały się reprezentacje wszystkich województ, jak również ekipy z: Austrii, Słowacji i Finlandii. 

Budziłek, Rogoziński i Mrozek z dobrymi wynikami

Budziłek, Rogoziński i Mrozek z dobrymi wynikami

Trójka przedstawicieli Siódemki Ostrołęka wybrała się do Drzonkowa niedaleko Zielonej Góry, gdzie odbył się mistrzostwa Polski w biegach przełajowych. Najlepiej wypadła Martyna Budziłek.

Tłoczkowka szósta w kraju

Tłoczkowka szósta w kraju

W miniony w weekend odbyła się Halowa Olimpiada - Lekkoatletyka Dla Każdego. W zmaganiach w Spale zaprezentowała się Marta Tłoczkowska. Zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wystąpiła w konkursie skoku wzwyż.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo