« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 lutego 2024 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Moja Ostrołęka

Aktualności

Będź jak nasz mistrz świata Adrian Duszak. Zagraj w teqballa! (zdjęcia, wideo)

IX edycja Mikołajkowego Turnieju Siatkonogi i Teqball już w sobotę w Troszynie! Właśnie ta miejscowość stanie się areną sportowych zmagań dla okołopiłkarskich dyscyplin siatkonogi i teqball. Już po raz dziewiąty okoliczni miłośnicy piłki nożnej w tym nieco bardziej technicznym wydaniu zmierzą się ze sobą w hali przy Szkole Podstawowej w Troszynie. 


Start wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 11:00, a zakończenie turnieju około godziny 18:00. Do rywalizacji zgłoszonych zostało dwanaście, dwuosobowych ekip. Jak zaznaczają organizatorzy, jest to turniej przyjaźni, gdzie bardziej od sportowej rywalizacji liczy się dobra zabawa w gronie znajomych z boiska. Można śmiało powiedzieć, że Mikołajkowy Turniej Siatkonogi i Teqball wpisał się już bardzo mocno w zimowy kalendarz organizowanych w naszym powiecie wydarzeń sportowych.

Reklama

- My jako promotor piłki nożnej i pomysłodawca wydarzenia czujemy się niejako w obowiązku organizować kolejne edycje togo niespotykanego na skalę Polski wydarzenia, tym bardziej mając w pamięci ostatnie wydarzenia związane ze zdobyciem mistrzostwa świata w teqball przez naszego kolegę Adriana Duszaka - mówi Rafał Załęcki.

Dzięki wciąż rosnącemu zainteresowaniu teqball w naszym kraju oraz niesłabnącej pozycji siatkonogi jesteśmy przekonani, że kolejna edycja wydarzenia spotka się z pozytywnym odbiorem wśród zawodników oraz kibiców. - Czas jaki szacujemy na przeprowadzenie zmagań to około osiem godzin. Serdecznie wszystkich zapraszamy do odwiedzenia Troszyna i spędzenia tego wydarzenia wspólnie z nami. Ze swojej strony możemy zagwarantować ciepłą herbatę i kawę oraz mnóstwo sportowych emocji w oryginalnym i niespotykanym w naszym regionie wydaniu - dodaje.

W ciągu całego dnia rywalizacji uczestnicy zmierzą się w dwóch okołopiłkarskich dyscyplinach. W hali sportowej w Troszynie, na której odbywać będzie się rywalizacja utworzone zostaną dwa boiska do siatkonogi oraz dwie strefy ze stołami do teqball. Dzięki takiemu rozwiązaniu w jednym momencie rozgrywać będzie się cztery spotkania przy udziale 16 zawodników. W każdej dyscyplinie turniej zostanie podzielony na dwie fazy: grupową i pucharową. 


Miejsce: hala przy Szkole Podstawowej w Troszynie - wejście od tyłu hali
Termin: 09.12 sobota
Godziny: 11:00 - 18:00
System gry: 2x2
Organizatorzy i Partnerzy: UKS Future is Now, Powiat Ostrołęcki, Gmina Troszyn, Eventy Piłkarskie

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Mikołajkowy turniej Siatkonogi i Teqball

Więcej zdjęć: Mikołajkowy turniej Siatkonogi i Teqball

Odsłon: 14759
Komentarzy: 0
21:36, 06.12.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

AMP CUP 2024 już w najbliższy weekend

AMP CUP 2024 już w najbliższy weekend

W pierwszy weekend marca hala widowiskowo - sportowa im. A. Gołasia w Ostrołęce znów będzie biało-niebieska. Akademia Młodego Piłkarza Ostrołęka będzie gospodarzem dwóch turniejów. W sumie zagra 18 zespołów.

Kurpik urządził sobie strzelaninę. Koczkodan: Nie podpalamy się

Kurpik urządził sobie strzelaninę. Koczkodan: Nie podpalamy się

Zespół Sebastiana Koczkodana podjął wicelidera Klasy B - Iskrę Krasne. Kurpik Kadzidło nie miał żadnych problemów z ograniem niżej notowanego przeciwnika. Nasi zdobyli aż dziewięć bramek!

Świt ma nowe władze

Świt ma nowe władze

Tuż po meczu kontrolnym drużyny z Baranowa z MKS-em Ruciane-Nida odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu Sportowego Świt. Głównym punktem programu będy wybory do władz ekipy.

Kurpiowska Liga Oldboy. Zbieraj kolegów i poharatajcie w gałę!

Kurpiowska Liga Oldboy. Zbieraj kolegów i poharatajcie w gałę!

Wy też czujecie wiosnę!? Warto zaplanować sobie już popołudnia na męskie spotkania na boiskach orlik. Przed nami kolejna edycja Kurpiowskiej Ligi Oldboy. Start rozgrywek planowany jest w drugiej połowie marca.

 

 

 

 

Turbina przed Chudkiem i Łęgiem. Gęsich, Duszak, Rupacz z nagrodami (zdjęcia)

Turbina przed Chudkiem i Łęgiem. Gęsich, Duszak, Rupacz z nagrodami (zdjęcia)

To był kolejny, udany, emocjonujący turniej piłkarski. W Chudku grano o puchar wójta Gminy Kadzidło. Wystąpiły następujące drużyny: Chudek Oldboy, Turbina Ostrołęka, LZS Łęg Przedmiejski, Tamers Olszewo-Borki, Baranowo Oldboy, LZS Obierwia, Prezesi Turośl, Drwalex Białobiel.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo