« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 lutego 2024 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Moja Ostrołęka

Aktualności

Moc wodnych atrakcji w Parku Wodnym. Wpadnij w niedzielę (zdjęcia)

Dzisiaj przyszykowana została nie lada gratka dla miłośników dobrej zabawy i rekreacji w wodzie. Do Parku Wodnego w Ostrołęce ponownie zawitał Splash Zone. To dmuchane elementy tworzące razem tor przeszkód na basenie, który stanowi wyzwanie dla każdego pływaka. 
Tor przeszkód jest idealną formą nowego wymiaru rozrywki. Pierwszym etapem dwudniowej atrakcji będą zawody Water Challenge, które odbędą się 9 grudnia. Zasady rywalizacji były proste: należało pokonać tor przeszkód w jak najszybszym czasie. Zmagania podzielono na trzy kategorie wiekowe: 6-8 lat, 9-12 lat, 13-16 lat.

Reklama

Udział w zawodach był bezpłatny. Od uczestników pobierana była tylko opłata wstępu na basen. Każdy uczestnik Water Challenge otrzymał pamiątkowy medal oraz nagrodę rzeczową. Dla najszybszych zawodników w poszczególnych klasyfikacjach przewidziano również puchary.

Po zakończeniu zawodów Water Challenge tor przeszkód będzie dostępny dla korzystających z pływalni  jeszcze 10 grudnia w godz. 6:00 - 18:00. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z wodnej atrakcji. Moc wrażeń i wspaniała rozrywka gwarantowane!

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Zawody Water Challenge

Więcej zdjęć: Zawody Water Challenge

Odsłon: 4508
Komentarzy: 0
21:54, 09.12.2023r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

15 medali i 27 rekordów Piątki Ostrołęka w Ciechanowie

15 medali i 27 rekordów Piątki Ostrołęka w Ciechanowie

W ostatni weekend zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyli w XXV Grand Prix Ciechanowa o puchar prezydenta Krzysztofa Kosińskiego z okazji 25-lecia MPKS Orka Ciechanów, które zgromadziło rekordową ilość 680 zawodników z 54 klubów pływackich.

17 medali Piątki Ostrołęka (zdjęcia)

17 medali Piątki Ostrołęka (zdjęcia)

W ostatnią niedzielę stycznia 16-osobowa grupa zawodników oraz siedmioosobowa grupa mastersów UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyła w charytatywnych zawodach pływackich zorganizowanych z racji 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które odbyły się w Chorzelach i zgromadziły rekordową ilość 120 zawodników.

Kuba Bieżuński z bardzo dobrymi wynikami

Kuba Bieżuński z bardzo dobrymi wynikami

Po Paulinie Bieżuńskiej i Kamilu Szporaku do walki podczas Zimowych Mistrzostw Polski w pływaniu stanął Jakub Bieżuński. 16-latek zmagań się w Bydgoszczy na obiekcie Astorii. Osiągnął finał A na 50 m stylem klasycznym oraz dwa finały B.

Kamil Szporak otarł się o podium

Kamil Szporak otarł się o podium

Zabrakło naprawdę niewiele, a Kamil Szporak mógł cieszyć się z medalu Zimowych Mistrzostw polski, które zostały rozegrane w Aquasferze w Olsztynie. Podopieczny Mai i Leszka Bieżuńskich miał trudne zadanie, gdyż w stawce byli również o rok starsi.

Bieżuńska ze znakomitymi startami. Rekord za rekordem

Bieżuńska ze znakomitymi startami. Rekord za rekordem

Koniec roku oznaczał starty przedstawicieli Squatiny Ostrołęka w Zimowych Mistrzostwach Polski. W Termach Maltańskich w Poznaniu zaprezentowała się Paulina Bieżuńska. W sumie wzięła udział w pięciu wyścigach.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo