« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 lutego 2024 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piłkarki trenowały aż miło (zdjęcia, wideo)

W drugim tygodniu ferii zimowych dziewczęta z naszego miasta miały okazję poszerzyć swoją wiedzę oraz rozwinąć umiejętności w zakresie piłki nożnej. Było to możliwe dzięki feryjnym treningom, które przeprowadził KS Jantar Ostrołęka.
Zajęcia cieszyły się dużą popularnością, ale nie ma co się dziwić. Dzięki świetnej pracy trenerów Klubu Sportowego Jantar Ostrołęka uczestniczki szkolenia odniosły same korzyści. Oprócz poprawy aspektów fizycznych uprawianie tego sportu pozytywnie wpływa na m.in. koncentrację, dyscyplinę, a także uczy pracy w zespole.

Reklama

Pod koniec ostatniego treningu na młode adeptki futbolu czekała miła niespodzianka. Każda z nich otrzymała pamiątkowy medal oraz nagrodę rzeczową, które ufundował prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Piłka nożna dziewcząt - "Ferie na sportowo 2024"

Więcej zdjęć: Piłka nożna dziewcząt - "Ferie na sportowo 2024"

Odsłon: 15181
Komentarzy: 1
11:31, 30.01.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

AMP CUP 2024 już w najbliższy weekend

AMP CUP 2024 już w najbliższy weekend

W pierwszy weekend marca hala widowiskowo - sportowa im. A. Gołasia w Ostrołęce znów będzie biało-niebieska. Akademia Młodego Piłkarza Ostrołęka będzie gospodarzem dwóch turniejów. W sumie zagra 18 zespołów.

Kurpik urządził sobie strzelaninę. Koczkodan: Nie podpalamy się

Kurpik urządził sobie strzelaninę. Koczkodan: Nie podpalamy się

Zespół Sebastiana Koczkodana podjął wicelidera Klasy B - Iskrę Krasne. Kurpik Kadzidło nie miał żadnych problemów z ograniem niżej notowanego przeciwnika. Nasi zdobyli aż dziewięć bramek!

Świt ma nowe władze

Świt ma nowe władze

Tuż po meczu kontrolnym drużyny z Baranowa z MKS-em Ruciane-Nida odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu Sportowego Świt. Głównym punktem programu będy wybory do władz ekipy.

Kurpiowska Liga Oldboy. Zbieraj kolegów i poharatajcie w gałę!

Kurpiowska Liga Oldboy. Zbieraj kolegów i poharatajcie w gałę!

Wy też czujecie wiosnę!? Warto zaplanować sobie już popołudnia na męskie spotkania na boiskach orlik. Przed nami kolejna edycja Kurpiowskiej Ligi Oldboy. Start rozgrywek planowany jest w drugiej połowie marca.

 

 

 

 

Turbina przed Chudkiem i Łęgiem. Gęsich, Duszak, Rupacz z nagrodami (zdjęcia)

Turbina przed Chudkiem i Łęgiem. Gęsich, Duszak, Rupacz z nagrodami (zdjęcia)

To był kolejny, udany, emocjonujący turniej piłkarski. W Chudku grano o puchar wójta Gminy Kadzidło. Wystąpiły następujące drużyny: Chudek Oldboy, Turbina Ostrołęka, LZS Łęg Przedmiejski, Tamers Olszewo-Borki, Baranowo Oldboy, LZS Obierwia, Prezesi Turośl, Drwalex Białobiel.

» Wasze komentarze

Cygan @ 23:05, 30.01.2024r. IP: *.*.89.91

Prezydent to może w końcu ufunduje ale przyzwoitą dotacje, a nie ochłapy. Narew i akademie po kilkaset tysięcy a jedyny klub piłkarski dla dziewczynek ledwo 30k. To jest dramat w jaki sposób są rozdzielane dotacje, dzięki expertowi. Jeśli Jantar upadnie to będziecie mieli to na swoim sumieniu decydenci.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo