« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 lutego 2024 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bartosz Zyśk i Michał Sikora zwycięzcami turnieju EA Sports FC 24 2vs2 (zdjęcia)

W ostatnich dniach rozegrano turniej EA Sports FC 24 ,,2vs2” dla dzieci i młodzieży pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Turniej został zorganizowany w ramach ,,Ferii na sportowo 2024”. Miejscem zawodów była sala konferencyjna mieszcząca się w Hostelu Fortis. Do rywalizacji przystąpiło osiem par.


 

Pierwszym akcentem czwartkowego turnieju było losowanie grup. Kilka minut po godzinie 10 przy konsoli Xbox Series X zasiedli bohaterowie premierowego spotkania. Zawody rozegrano w bardzo ciekawej formule, ponieważ uczestnicy występowali w parach. Do sukcesu potrzebna była odpowiednia komunikacja oraz skuteczna współpraca między zawodnikami.

Wyłonienie zwycięzców trwało ponad trzy godziny. Bezkonkurencyjny duet stworzyli Bartosz Zyśk i Michał Sikora (FC Barcelona), którzy w starciu finałowym pokonali 2:0 Tomasza Kowalskiego i Jana Dobkowskiego (Real Madryt). Ciekawie było w meczu o trzecie miejsce. Dwójka Szymon Późniewski i Konrad Jastrzębowski (Manchester City) po niezwykle pasjonującym spotkaniu musiała uznać wyższość Błażeja Boruckiego i Igora Gawkowskiego (Real Madryt). Wynik tego pojedynku to 3:2 dla Boruckiego i Gawkowskiego.

Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy medal oraz nagrodę rzeczową, które ufundował prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik. Wszystkim młodym esportowcom należą się wielkie brawa oraz podziękowania za wspaniałą, przyjazną atmosferę panującą podczas rozgrywek.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Turniej EA FC 24 - "Ferie na sportowo 2024"

Więcej zdjęć: Turniej EA FC 24 - "Ferie na sportowo 2024"

Odsłon: 13523
Komentarzy: 0
14:03, 30.01.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

AMP CUP 2024 już w najbliższy weekend

AMP CUP 2024 już w najbliższy weekend

W pierwszy weekend marca hala widowiskowo - sportowa im. A. Gołasia w Ostrołęce znów będzie biało-niebieska. Akademia Młodego Piłkarza Ostrołęka będzie gospodarzem dwóch turniejów. W sumie zagra 18 zespołów.

Kurpik urządził sobie strzelaninę. Koczkodan: Nie podpalamy się

Kurpik urządził sobie strzelaninę. Koczkodan: Nie podpalamy się

Zespół Sebastiana Koczkodana podjął wicelidera Klasy B - Iskrę Krasne. Kurpik Kadzidło nie miał żadnych problemów z ograniem niżej notowanego przeciwnika. Nasi zdobyli aż dziewięć bramek!

Świt ma nowe władze

Świt ma nowe władze

Tuż po meczu kontrolnym drużyny z Baranowa z MKS-em Ruciane-Nida odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu Sportowego Świt. Głównym punktem programu będy wybory do władz ekipy.

Kurpiowska Liga Oldboy. Zbieraj kolegów i poharatajcie w gałę!

Kurpiowska Liga Oldboy. Zbieraj kolegów i poharatajcie w gałę!

Wy też czujecie wiosnę!? Warto zaplanować sobie już popołudnia na męskie spotkania na boiskach orlik. Przed nami kolejna edycja Kurpiowskiej Ligi Oldboy. Start rozgrywek planowany jest w drugiej połowie marca.

 

 

 

 

Turbina przed Chudkiem i Łęgiem. Gęsich, Duszak, Rupacz z nagrodami (zdjęcia)

Turbina przed Chudkiem i Łęgiem. Gęsich, Duszak, Rupacz z nagrodami (zdjęcia)

To był kolejny, udany, emocjonujący turniej piłkarski. W Chudku grano o puchar wójta Gminy Kadzidło. Wystąpiły następujące drużyny: Chudek Oldboy, Turbina Ostrołęka, LZS Łęg Przedmiejski, Tamers Olszewo-Borki, Baranowo Oldboy, LZS Obierwia, Prezesi Turośl, Drwalex Białobiel.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo