« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 lutego 2024 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kurpik już dzisiaj. Dużo powrotów. Jeden czeka na operację

Przed zespołem z Kadzidła pierwsze spotkanie kontrolne w okresie przygotowawczym. Podopieczni Sebastiana Koczkodana zagrają na własnym boisku z Orłem Sypniewo.
Spotkanie odbędzie na obiekcie przy Zespole Szkół Powiatowych. Początek o godz. 14:00. - Na ten moment sytuacja jest dobra.  Trenujemy trzy razy w tygodniu. Mamy jednego zawodnika testowanego - bramkarza - mówi szkoleniowiec.

Reklama

Dobrą informacją są powroty po kontuzjach: Tomasza Golana, Błażeja Nicewicza, Pawła Cekały, Krystiana Mamińskiego, Nikodema Grabowskiego, Pawła Grali. Cezary Sieniawski czeka na operację. Antoni Śniadach i Hubert Dąbkowski leczą urazy.

Co ciekawe, z ekipą trenują zawodnicy, którzy w przeszłości grali w Kurpiku. Wszystko na to wskazuje, że wiosną w Kurpiku ponownie zagrają: Bartłomiej Wiski i Kamil Mamajek.

 

Odsłon: 6167
Komentarzy: 0
11:38, 03.02.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

AMP CUP 2024 już w najbliższy weekend

AMP CUP 2024 już w najbliższy weekend

W pierwszy weekend marca hala widowiskowo - sportowa im. A. Gołasia w Ostrołęce znów będzie biało-niebieska. Akademia Młodego Piłkarza Ostrołęka będzie gospodarzem dwóch turniejów. W sumie zagra 18 zespołów.

Kurpik urządził sobie strzelaninę. Koczkodan: Nie podpalamy się

Kurpik urządził sobie strzelaninę. Koczkodan: Nie podpalamy się

Zespół Sebastiana Koczkodana podjął wicelidera Klasy B - Iskrę Krasne. Kurpik Kadzidło nie miał żadnych problemów z ograniem niżej notowanego przeciwnika. Nasi zdobyli aż dziewięć bramek!

Świt ma nowe władze

Świt ma nowe władze

Tuż po meczu kontrolnym drużyny z Baranowa z MKS-em Ruciane-Nida odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu Sportowego Świt. Głównym punktem programu będy wybory do władz ekipy.

Kurpiowska Liga Oldboy. Zbieraj kolegów i poharatajcie w gałę!

Kurpiowska Liga Oldboy. Zbieraj kolegów i poharatajcie w gałę!

Wy też czujecie wiosnę!? Warto zaplanować sobie już popołudnia na męskie spotkania na boiskach orlik. Przed nami kolejna edycja Kurpiowskiej Ligi Oldboy. Start rozgrywek planowany jest w drugiej połowie marca.

 

 

 

 

Turbina przed Chudkiem i Łęgiem. Gęsich, Duszak, Rupacz z nagrodami (zdjęcia)

Turbina przed Chudkiem i Łęgiem. Gęsich, Duszak, Rupacz z nagrodami (zdjęcia)

To był kolejny, udany, emocjonujący turniej piłkarski. W Chudku grano o puchar wójta Gminy Kadzidło. Wystąpiły następujące drużyny: Chudek Oldboy, Turbina Ostrołęka, LZS Łęg Przedmiejski, Tamers Olszewo-Borki, Baranowo Oldboy, LZS Obierwia, Prezesi Turośl, Drwalex Białobiel.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo