« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 lutego 2024 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Moja Ostrołęka

Aktualności

Problemy w Ołdakach. Szabłowski ze złamaną kością. A testował go czwartoligowiec

Gracze ULKS-u rozpoczęli okres przygotowawczy od zwycięstwa 4:0 ze Świtem Baranowo. W zespole Andrzeja Laskowskiego zabrakło kilku zawodników, którzy w ostatnim czasie decydowali o obliczu drużyny.
Największą stratą jest kontuzja Damiana Szabłowskiego. 23-latek doznał urazu stopy. Podczas treningu w kontakcie z rywalem poczuł ból. Okazało się, że została złamana V kość śródstopia. 23-latek z konieczności musi pauzować. - Mam nadzieję, że wrócę może na drugi, a może na trzeci mecz rundy wiosennej - mówi autor dziewięciu goli w rundzie jesiennej.

Reklama

Szabłowski został zaproszony na testy do czwartoligowca z Troszyna. - Wyszło jak wyszło. Odbyłem trzy jednostki treningowe z KS CK. Na kontuzję nie ma rady. Teraz potrzeba cierpliwości - dodaje.

Zajęć z ULKS-em nie wznowił Łukasz Choroszewski, który doznał urazu w końcówce rundy. Brakuje również Arkadiusza Gumkowskiego. Z przyczyn osobistych i zawodowych ze Świtem nie zagrali: Bartłomiej Jarnutowski, Rafał Szabłowski, Łukasz Żebrowski oraz Damian Dąbkowski.

Odsłon: 21735
Komentarzy: 0
13:52, 04.02.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

AMP CUP 2024 już w najbliższy weekend

AMP CUP 2024 już w najbliższy weekend

W pierwszy weekend marca hala widowiskowo - sportowa im. A. Gołasia w Ostrołęce znów będzie biało-niebieska. Akademia Młodego Piłkarza Ostrołęka będzie gospodarzem dwóch turniejów. W sumie zagra 18 zespołów.

Kurpik urządził sobie strzelaninę. Koczkodan: Nie podpalamy się

Kurpik urządził sobie strzelaninę. Koczkodan: Nie podpalamy się

Zespół Sebastiana Koczkodana podjął wicelidera Klasy B - Iskrę Krasne. Kurpik Kadzidło nie miał żadnych problemów z ograniem niżej notowanego przeciwnika. Nasi zdobyli aż dziewięć bramek!

Świt ma nowe władze

Świt ma nowe władze

Tuż po meczu kontrolnym drużyny z Baranowa z MKS-em Ruciane-Nida odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu Sportowego Świt. Głównym punktem programu będy wybory do władz ekipy.

Kurpiowska Liga Oldboy. Zbieraj kolegów i poharatajcie w gałę!

Kurpiowska Liga Oldboy. Zbieraj kolegów i poharatajcie w gałę!

Wy też czujecie wiosnę!? Warto zaplanować sobie już popołudnia na męskie spotkania na boiskach orlik. Przed nami kolejna edycja Kurpiowskiej Ligi Oldboy. Start rozgrywek planowany jest w drugiej połowie marca.

 

 

 

 

Turbina przed Chudkiem i Łęgiem. Gęsich, Duszak, Rupacz z nagrodami (zdjęcia)

Turbina przed Chudkiem i Łęgiem. Gęsich, Duszak, Rupacz z nagrodami (zdjęcia)

To był kolejny, udany, emocjonujący turniej piłkarski. W Chudku grano o puchar wójta Gminy Kadzidło. Wystąpiły następujące drużyny: Chudek Oldboy, Turbina Ostrołęka, LZS Łęg Przedmiejski, Tamers Olszewo-Borki, Baranowo Oldboy, LZS Obierwia, Prezesi Turośl, Drwalex Białobiel.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo