« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 lutego 2024 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Moja Ostrołęka

Aktualności

Budziłek, Mrozek, Sala, Rogoziński z rekordami życiowymi. Dobry debiut Kordel

W minioną sobotę odbył się w Toruniu kolejny halowy mityng lekkoatletyczny. Wśród ponad 1000 startujących byli także zawodnicy UKS-u Siódemka Ostrołęka z grupy trenera Dariusza Dąbrowskiego. 
Najlepiej wypadła Martyna Budziłek, która nie tylko wygrała bieg na 1000 m, ale także o prawie trzy sekundy poprawiła swój rekord życiowy, który wynosi teraz 2:56,07 s. Rekordy życiowe poprawili także: Artur Mrozek, który 1000 m przebiegł w czasie 2:48,10 s oraz Szymon Sala –  1:30,71 s na 600 m. 

Reklama

Karol Rogoziński wystartował na 1500 m i wynikiem 4:14,01 s poprawił swoją halową „życiówkę”. Ostatnia z zawodniczek Siódemki - 13-letnia Amelia Kordel zadebiutowała na dystansie 1000 m i osiągnęła czas 3:40,68 s.

 

Odsłon: 4477
Komentarzy: 0
10:31, 05.02.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

X Ostrołęcki Bieg Papieski. Zapisz się już dzisiaj

X Ostrołęcki Bieg Papieski. Zapisz się już dzisiaj

24 marca odbędzie się bieg, poprzez który uczestnicy będą chcieli i mogli oddać hołd wielkiemu Polakowi - św. Janowi Pawłowi II - patronowi Ostrołęki. Zmagania będą wiodły ulicami Startego Miasta. Uczestnicy będą mieli do pokonania trzykilometrową trasę.

Dobre występy przedstawicielu Clanu. Brąz Nowakowskiego

Dobre występy przedstawicielu Clanu. Brąz Nowakowskiego

Ekipa UKS-u Clan Ostrołęka udanie zaprezentowała się podczas Halowych Mistrzostw Mazowsza U-12 i U-14 w lekkiej atletyce. Zawody zorganizowane w warszawskiej hali Akademii Wychowania Fizycznego przez Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki zgromadziły bardzo licznie zawodników z całego Mazowsza.

Dobre wyniki i rekordy zawodniczek Siódemki

Dobre wyniki i rekordy zawodniczek Siódemki

Reprezentacja Siódemki Ostrołęka wystartowała podczas Mistrzostw Warszawy oraz Mazowsza U-14 w lekkiej atletyce. W Warszawie zaprezentowały się: Amelia Kordel, Katarzyna Suska, Laura Dąbrowska, Natasza Górska oraz Wiktoria Rutkowska.

Cichowska czwarta, Asztemborska piąta

Cichowska czwarta, Asztemborska piąta

Grupa zawodniczek trenera Michała Zawojka bardzo dobrej zaprezentowała się podczas Halowych Mistrzostw Warszawy i Mazowsza U-14. Zawodniczki Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki zanotowały optymistyczne rezultaty.

Budziłek z rekordem

Budziłek z rekordem

W ostatni weekend w hali Arena w Toruniu odbyły się 68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski seniorek i seniorów. W biegu na 3000 m wystąpiła jedyna reprezentantka Ostrołęki.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo