« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 lutego 2024 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Moja Ostrołęka

Aktualności

Masz rakietkę? A piłeczkę celuloidową? Zagraj w Obierwi

Wójt gminy Lelis Stefan Prusik, Rada Gminna LZS w Lelisie, CKBiS, Szkoła Podstawowa w Obierwi oraz radny powiatu Artur Kozłowski zapraszają na turniej tenisa stołowego dla mieszkańców gminy Lelis.
Zmagania odbędą się 11 lutego. Początek rywalizacji o godz. 10:30. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu zawodów do godz. 10:15 (kategorie dzieci i młodzieży) oraz do godz. 14:15 (kategoria dorosłych).

Reklama

Organizatorzy liczą, iż turniej przyciągnie sporą rzeszę fanów piłeczki celuloidowej. Przed rokiem walczyło blisko 150 uczestników. Zmagania są kierowane do mieszkańców gminy Lelis.

 

Odsłon: 1472
Komentarzy: 0
11:14, 05.02.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cyprian Łukaszewski mistrzem. Srebro Ropiaka, brąz Pliszki

Cyprian Łukaszewski mistrzem. Srebro Ropiaka, brąz Pliszki

Cyprian Łukaszewski został halowym mistrzem gminy Kadzidło w tenisie ziemnym. Za nami pierwszy turniej w tym roku. Triumfator zaprezentował się znakomicie, wygrywając wszystkie mecze, a przy tym nie tracąc ani jednego seta. Wicemistrzostwo przypadło Sebastianowi Ropiakowi, a brązowy medal Adrianowi Pliszce. W turnieju wzięli udział również: Mateusz Mamajek i Dominik Rydel. 

10 uczestników. W sumie mają ponad 500 lat!

10 uczestników. W sumie mają ponad 500 lat!

To nie będzie zwykły turniej. Już w sobotę o godz. 9:00 w hali Szkoły Podstawowej w Łysych rozpocznie się Serafin Cup Debel Super Tie-Break. O co chodzi? Czekają nas emocje związane z tenisem ziemnym w niecodziennym wydaniu.

Zagraj w tenisa

Zagraj w tenisa

Na 10 grudnia planowana jest druga odsłona Grand Prix 2023/2024 w tenisie stołowym. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji.

Masz rakietkę? Zagraj w Baranowie

Masz rakietkę? Zagraj w Baranowie

Już 26 listopada o godz. 9:00 rozpocznie się II Gminny Turniej Tenisa Stołowego o puchar Starosty Ostrołęckiego. Organizatorzy zapraszają chętnych do wzięcia udziału w zmaganiach. Rywalizacja odbędzie się w hali w Baranowie. 

Tenisiści uczcili pamięć Barbary Pawelczyk (zdjęcia)

Tenisiści uczcili pamięć Barbary Pawelczyk (zdjęcia)

Ponad 70 uczestników zjawiło się w hali sportowo-widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia, by wziąć udział w VI Memoriale Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym pod honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika i przewodniczącego Rady Miasta Wojciecha Zarzyckiego. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo