« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 lutego 2024 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Moja Ostrołęka

Aktualności

Przemysław Szczuczyński czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Przemysław Szczuczyński to czołowa postać Academii Gorilla Ostrów Mazowiecka. 20-latek nie miał litości dla swoich rywali w 2023 roku.


Przemysław w sezonie 2023 odpuścił sobie starty turniejowe i skupił się na pojedynkach z bardzo mocnymi rywalami. Pierwszy poważny sprawdzian czekał go 4 listopada w Ostrołęce. Podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów Szczuczyński skrzyżował rękawice z fighterem Kuźni Mistrzów Wyszków Bartłomiejem Rykaczewskim. Panowie stoczyli jeden z najlepszych pojedynków na całej gali, ale to ręka Przemysława powędrowała w górę.

Nieco ponad miesiąc później na drodze Szczuczyńskiego stanął przedstawiciel Legia Fight Club Warszawa Aleksander Teodorowicz. Pierwotnie rywalem Przemysława miał być Wiktor Dmochowski z Fight Academy Ostrołęka, ale niestety ostrołęczanin musiał się wycofać z pojedynku z powodu kontuzji. Zmiana rywala nie zrobiła na Szczuczyńskim żadnego wrażenia. Przemysław wypunktował rywala udanie zamykając swoje występy w 2023 roku.

Reklama

Przemysław Szczuczyński czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.773 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2023 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2023/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Partnerem plebiscytu jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Odsłon: 922
Komentarzy: 0
08:17, 06.02.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Czy Jakub Tyska zostanie Sportowcem Roku?

Czy Jakub Tyska zostanie Sportowcem Roku?

Jakub Tyska przyzwyczaił kibiców KS CK Troszyn do seryjnego zdobywania bramek. 20-latek w 2023 roku wzniósł swoją grę na jeszcze wyższy level.

Mikołaj Chojnowski rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Mikołaj Chojnowski rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Mikołaj Chojnowski to wojownik, w którym drzemie olbrzymi potencjał. Reprezentant klubu Predator MMA Myszyniec ma za sobą jeden z najlepszych sezonów w karierze.

Seweryn Sypiański czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Seweryn Sypiański czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Seweryn Sypiański mimo 16 lat rozgrywa już drugi sezon w seniorskim zespole Trójki Ostrołęka. Wielki talent Seweryna eksplodował w 2023 roku.

Czy Maciej Grabowski zostanie Sportowcem Roku?

Czy Maciej Grabowski zostanie Sportowcem Roku?

Maciej Grabowski to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w szeregach Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai. Podopieczny senseia Radosława Grabowskiego rok 2023 zakończył jako medalista Mistrzostw Polski i Europy.

Karol Borowy rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Karol Borowy rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Karol Borowy to wielki talent Uczniowskiego Klubu Sportowego Wojownik Ostrów Mazowiecka. Zawodnik prowadzony przez Waldemara Pecurę w 2023 roku zebrał kilka cennych skalpów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo