« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 lutego 2024 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Moja Ostrołęka

Aktualności

Alicja Janicka i Anna Kośnik rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Alicja Janicka i Anna Kośnik tworzą fantastyczny duet reprezentujący barwy Pasji Ostrołęka. Młode tancerki są idealnym przykładem książkowej współpracy.


W występach zespołowych kluczowe aspekty to współpraca, timing oraz wzajemne zrozumienie. Wszystkie te cechy znajdują się w arsenale Alicji Janickiej i Anny Kośnik. Dziewczyny wspólnie tworzą niesamowity kolektyw, który w 2023 roku święcił wspaniałe sukcesy na ogólnopolskich parkietach.

Reprezentantki ostrołęckiego klubu po raz pierwszy dały o sobie znać na początku kwietnia podczas pierwszego turnieju z cyklu Grand Prix Mazowsza - Turnieju Tańca Mażoretkowego "O Złote Pióro" rozgrywanego w Opinogórze Górnej. Alicja i Anna nie pozostawiły rywalkom żadnych złudzeń w cuglach wygrywając kategorię Duo/ Trio Buława Juniorki.

Reklama

Kilkanaście dni później powtórzyły ten wyczyn. Podczas Mistrzostw Mażoretek Okręgu Północno - Wschodniego Związku Sportowego Mażoretek w Wyszkowie zdominowały kategorię Duo/ Trio Buława Juniorki.

Zwieńczeniem niezwykle udanego sezonu w wykonaniu tancerek były Mistrzostwa Polski Mażoretek pod patronatem marszałka województwa śląskiego oraz prezydenta Dąbrowy Górniczej. Dziewczyny do domu powróciły jako brązowe medalistki krajowego czempionatu w kategorii Duo/ Trio Buława.

Alicja Janicka i Anna Kośnik czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.737 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2023 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2023/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Partnerem plebiscytu jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Odsłon: 972
Komentarzy: 0
08:22, 06.02.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Czy Jakub Tyska zostanie Sportowcem Roku?

Czy Jakub Tyska zostanie Sportowcem Roku?

Jakub Tyska przyzwyczaił kibiców KS CK Troszyn do seryjnego zdobywania bramek. 20-latek w 2023 roku wzniósł swoją grę na jeszcze wyższy level.

Mikołaj Chojnowski rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Mikołaj Chojnowski rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Mikołaj Chojnowski to wojownik, w którym drzemie olbrzymi potencjał. Reprezentant klubu Predator MMA Myszyniec ma za sobą jeden z najlepszych sezonów w karierze.

Seweryn Sypiański czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Seweryn Sypiański czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Seweryn Sypiański mimo 16 lat rozgrywa już drugi sezon w seniorskim zespole Trójki Ostrołęka. Wielki talent Seweryna eksplodował w 2023 roku.

Czy Maciej Grabowski zostanie Sportowcem Roku?

Czy Maciej Grabowski zostanie Sportowcem Roku?

Maciej Grabowski to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w szeregach Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai. Podopieczny senseia Radosława Grabowskiego rok 2023 zakończył jako medalista Mistrzostw Polski i Europy.

Karol Borowy rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Karol Borowy rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Karol Borowy to wielki talent Uczniowskiego Klubu Sportowego Wojownik Ostrów Mazowiecka. Zawodnik prowadzony przez Waldemara Pecurę w 2023 roku zebrał kilka cennych skalpów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo