« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 lutego 2024 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czy Przemysław Wielądek zostanie Sportowcem Roku?

To zdecydowanie jeden z najlepszych sezonów w wykonaniu Przemysława Wielądka. Reprezentant Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushin znakomicie prezentował się na ogólnopolskich arenach.


Przygoda Przemysława w sezonie 2023 rozpoczęła się 12 marca w Markach. Podczas Mistrzostw Województwa mazowieckiego w Karate zajął trzecie miejsce w kategorii juniorów młodszych -50 kg. Brązowy medal zawisł na jego szyi również podczas Mistrzostw Polski Polskiego Zawiązku Karate Kontaktowego. 15 kwietnia w Limanowej Wielądek ukończył rywalizację w kategorii juniorów młodszych – 50 kg na trzeciej lokacie.

Miesiąc później utalentowany karateka stanął na drugim stopniu podium. Podczas XXIV Turnieju o Puchar Burmistrza Józefowa wywalczył drugie miejsce w swojej kategorii. Takim samym rezultatem zakończył się start Przemysława w 18. Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Burmistrza Ostrowi Mazowieckiej.

Reklama

Tytuł mistrzowski Wielądek przywiózł z Radomska, kiedy to okazał się najlepszym zawodnikiem w swojej kategorii podczas WKB Open Bushi Cup 2023.

Świetnie młody zawodnik zaprezentował się podczas Pucharu Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego. 21 października w Sandomierzu zdobył srebrny medal w swojej kategorii.

Podsumowaniem znakomitego sezonu w wykonaniu Przemysława było zajęcie trzecie miejsca w 7.IKO Matsushima Polish Open rozgrywanym w Wasilkowie oraz wywalczenie złotego medalu podczas Baltic Cup w Rydze.

Reklama

Przemysław Wielądek czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.777 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2023 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2023/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Partnerem plebiscytu jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Odsłon: 1204
Komentarzy: 0
08:17, 07.02.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Czy Jakub Tyska zostanie Sportowcem Roku?

Czy Jakub Tyska zostanie Sportowcem Roku?

Jakub Tyska przyzwyczaił kibiców KS CK Troszyn do seryjnego zdobywania bramek. 20-latek w 2023 roku wzniósł swoją grę na jeszcze wyższy level.

Mikołaj Chojnowski rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Mikołaj Chojnowski rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Mikołaj Chojnowski to wojownik, w którym drzemie olbrzymi potencjał. Reprezentant klubu Predator MMA Myszyniec ma za sobą jeden z najlepszych sezonów w karierze.

Seweryn Sypiański czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Seweryn Sypiański czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Seweryn Sypiański mimo 16 lat rozgrywa już drugi sezon w seniorskim zespole Trójki Ostrołęka. Wielki talent Seweryna eksplodował w 2023 roku.

Czy Maciej Grabowski zostanie Sportowcem Roku?

Czy Maciej Grabowski zostanie Sportowcem Roku?

Maciej Grabowski to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w szeregach Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai. Podopieczny senseia Radosława Grabowskiego rok 2023 zakończył jako medalista Mistrzostw Polski i Europy.

Karol Borowy rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Karol Borowy rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Karol Borowy to wielki talent Uczniowskiego Klubu Sportowego Wojownik Ostrów Mazowiecka. Zawodnik prowadzony przez Waldemara Pecurę w 2023 roku zebrał kilka cennych skalpów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo